Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Endokrinológ v Bardejove

gabika4
30. máj 2021

Dobrý deň, čaká ma vyšetrenie u endokrinológa. Ktorý endokrinológ v bj je naj? Potrebujem termín, čo najskôr, ale zase potrebujem spoľahlivé výsledky. Vďaka

monikak177
30. máj 2021

@gabika4 ja chodím k zlatnickej za mňa super

gabika4
autor
30. máj 2021

@monikak177 tú vôbec nepoznám...je to nejaká nová lekárka? neviete ako sa dlho čaká na termín? vďaka

monikak177
30. máj 2021

@gabika4 ja k nej chodím už asi 3 roky je v nemocnici v budove riaditeľstva ... Neviem aká je čakacia doba ale ked je to súrne tak si myslím že vezmu

annatekova
30. máj 2021

Tak isto chodím k dr zlatnickej a veľká spokojnosť aj umna milá pani doktorka aspoň čo sa týka tých veci tak mňa stále objednáva tak že čakám cca 2 mesiace ale ak máte problém môže vezme skôr

maaarcia
30. máj 2021

@gabika4 Ja k Dr.Zlatnickej chodim uz 2 a pol.roka, spokojnost, po prvom vysetreni u obvodneho a nahlasenia vysledkov na jej ambulanciu, ma vzala do tyzdna (no hodnoty boli velmi zle).

16ashlee16
18. júl 2021

@gabika4 ja zase chodím už strašne dlho k dr Čičvarovi. Veľmi dobrý prístup 👍

gabika4
autor
19. júl 2021

@16ashlee16 ja som mala odporúčanie k nemu, ale on neberie nových pacientov, ale posúva ich lekárke, ktorá pracuje pri ňom, tak som išla k nej a som zatiaľ spokojná, príjemná a ochotná lekárka, preverila všetko i to, čo nemusela, dokonca mi dala kontrolný odber o 2 mesiace, aby si bola istá, že nemám žiadne probléme so štítnou žľazou...