Endokrinológ v Bardejove

gabika4
30. máj 2021

Dobrý deň, čaká ma vyšetrenie u endokrinológa. Ktorý endokrinológ v bj je naj? Potrebujem termín, čo najskôr, ale zase potrebujem spoľahlivé výsledky. Vďaka

monikak177
30. máj 2021

@gabika4 ja chodím k zlatnickej za mňa super

gabika4
autor
30. máj 2021

@monikak177 tú vôbec nepoznám...je to nejaká nová lekárka? neviete ako sa dlho čaká na termín? vďaka

monikak177
30. máj 2021

@gabika4 ja k nej chodím už asi 3 roky je v nemocnici v budove riaditeľstva ... Neviem aká je čakacia doba ale ked je to súrne tak si myslím že vezmu

annatekova
30. máj 2021

Tak isto chodím k dr zlatnickej a veľká spokojnosť aj umna milá pani doktorka aspoň čo sa týka tých veci tak mňa stále objednáva tak že čakám cca 2 mesiace ale ak máte problém môže vezme skôr

maaarcia
30. máj 2021

@gabika4 Ja k Dr.Zlatnickej chodim uz 2 a pol.roka, spokojnost, po prvom vysetreni u obvodneho a nahlasenia vysledkov na jej ambulanciu, ma vzala do tyzdna (no hodnoty boli velmi zle).

16ashlee16
18. júl 2021

@gabika4 ja zase chodím už strašne dlho k dr Čičvarovi. Veľmi dobrý prístup 👍

gabika4
autor
19. júl 2021

@16ashlee16 ja som mala odporúčanie k nemu, ale on neberie nových pacientov, ale posúva ich lekárke, ktorá pracuje pri ňom, tak som išla k nej a som zatiaľ spokojná, príjemná a ochotná lekárka, preverila všetko i to, čo nemusela, dokonca mi dala kontrolný odber o 2 mesiace, aby si bola istá, že nemám žiadne probléme so štítnou žľazou...

amalka147
13. sep 2023

@gabika4 volá sa pani doktorka Didíková?

gabika4
autor
29. sep 2023

@amalka147 áno, úžasná lekárka 🙂

amalka147
7. okt 2023

@gabika4 idem 7.11 na prvé vyšetrenie k nej keďže som menila lekára. Lebo u nss neverím uz,.. Kamoška kvôli môjmu starému lekárovi potratila...

gabika4
autor
9. okt 2023

@amalka147 oh to mi je ľúto ...ja nemám vážny problém, k nej som chodila len pre istotu...pred tehotenstvom som bola ok, na začiatku tehu tiež len čosi mierne vyskočilo nad hranicu, tak pre istotu si ma nechala na pravidelné kontroly...cca v 22 týždni už mi nasadila lieky, že vraj keby som nebola tehotná, tak mi lieky isto nedá, ale pre istotu mi dala liek, aby všetko dobre dopadlo ..ja som predtým prišla o bábätko v 20 tt (problém s krvou), takže lekárka nechcela riskovať...po pôrode mi znížila lieky na polovicu, ale ešte som dojčila tak čosi mi tam ešte bolo na hranici ...teraz mám ísť opäť na kontrolu či mi ten liek vôbec treba ...ale jej správanie je super, teda jej prístup, ako najlepšia kamoška, vôbec nemám z nej nervy, idem tam v pohode...to horšia je jej sestrička 🤣...teda tá čo je tam väcsinu času, sem tam je tam aj ina...aj systém majú dobrý ...ak ideš na krv tak si zoberieš poradové číslo s odberom krvi a ak na vyšetrenie, tak poradové číslo na vyšetrenie ...ja som chodila na kontrolu, už keď bol malý na svete a vtedy dlhšie čakanie pri dojčenom dieťati bolo nemožné, tak som prišla medzi 12.00 a 12.30 a už som dlho nečakala...len sa treba pýtať sestričky do ktorej najneskôr môžeš prísť, aby ťa vyšetrili ...v tehu je to jedno, ale s malým bábätkom už človek šetrí čas ...