Kožný lekár v Bardejove

chose161
2. feb 2022

Prosim Vas,s ktoetm koznym lekarom ste spokojne?Chcem si dat odstranit znamienko a vobec meviem ku komu ist..Potrebujem aj odporucanie od obvodneho lekara?.Dakujem🙏

hygienka
2. feb 2022

@chose161 výmenný lístok netreba. Kožný lekár znamienko skontroluje a väčšinou odošle na odstránenie k chirurgovi. Neviem či nejaký kožný lekár v BJ odstraňuje znamienka, asi nie. Ja chodím k dr. Duncakoveje do farmakolu, tam sa neobjednava, treba ráno prísť a vziať si lístok s číslom. Pokiaľ nepatríte medzi OP,treba AG test, nie starší ako 24 hodín.

lilijana
2. feb 2022

@chose161 ja chodim k Dr.Rapcanovej a ona odstranuje znamienka, neviem ci vsetky alebo len mensie,no mne uz odstranovala 2x

marisella2905
2. feb 2022

Ja mám tiež Dunčákovú. Znamienka neodstraňuje, ale vypíše výmenný lístok k chirurgovi. Ja som si takto dala odstrániť znamienka u Kopča. Dokopy ich bolo 9. Za 1 znamienko sa platí 10€. Dunčáková odstraňuje fibrómy (výrastky napríklad na krku) a sestre dusíkom vypaľovala niečo, čo sme mysleli, že je znamienko, ale nebolo... Ona si pozrie čo si chcete dať odstrániť a potom sa k tomu vyjadrì, či to urobí ona, či chirurg

jazminn
2. feb 2022

presne tak....ale môžeš aj priamo isť k dr. Kopčovi...alebo dr.Kantorovi

mikimi
2. feb 2022

@chose161 na červenom kríži kožná odstraňuje za poplatok

chose161
autor
3. feb 2022

@mikimi meno?

mikimi
3. feb 2022

@chose161 dr. Hodabová