MUDr. Dušan Kataník

evinajj
18. apr 2021

Ahojte 🙂 nenašla som tu nič aktuálne tak zakladám diskusiu o dr. Katanikovi. Hľadám si gynekológa v BJ a neviem sa rozhodnúť. Brnušákovcov si chvália len sa bojím či to u nich nebude ako na bežiacom páse...
(PS: zháňam gynekológa nie gynekologičku )

mariejenka
19. apr 2021

@evinajj neni moj gynekológ, mam s nim len skúsenosť ze ma odrodil v 10/2020 a 100%, ak by som chcela meniť idem k nemu☺️

jance333
19. apr 2021

nechodim k nemu, ale pri kazdej hospitalizacii (nebolo ich zas tak malo) ma vysetroval/bol moj izbovy lekar a super, ja ho odporucam. velmi mily, starostlivy. tiez p.doktor Madzin je velmi dobry.

evinajj
autor
19. apr 2021

@mariejenka @jance333 dakujem za vase nazory. Skusim zavolat a snad sa ma ujme 🙂

miruska128
20. apr 2021

@evinajj ja chodím k dr. Brnusakovi, čo je v nemocnici, ale neni to u neho ako na bežiacom pase, je velmi precízny, nic nezanedba, vsetko do podrobna vysvetli ak treba, len sa trochu dlhšie caka, keďže má aj služby na oddelení a niekedy je v tom čase aj na sale, keďže rodí a ma aj zákroky ale dá sa. Ja som s nim spokojná a je aj detský gynekológ a neraz som bola s mojimi dievcatami a aj v tomto smere super 👍

evinajj
autor
20. apr 2021

@miruska128 nad nim som rozmyslala...kazdy si ho chvali 🙂

miruska128
20. apr 2021

@evinajj ja mozem len chváliť o odporucit😉

adenkabj
20. apr 2021

k Dr. Katanikovi ... ďakujem mu za to že som druhy pôrod prežila ..nasivne krvacanie ani manžela neposlal odo mňa preč keď bolo najhoršie ...zachranil mi život ... ja ho odporučam .. pomohol mi s pôrodom dalo sa s nim dohodnúť akceptoval moje požiadavky za mňa top gynekológ ... rodila som pri ňom 2x a keby že mam rodiť zase bol by moja jasna voľba

evinajj
autor
21. apr 2021

@adenkabj ako pôrodníka si ho chvali kazda co pri nom rodila...co je super 🙂 ja mam do porodu este daleko a kedze sme este len na zaciatku cesty (planovane IVF) potrebujem dobreho gynekologa 🙂 je aj v tomto smere taky dobry ?

adenkabj
21. apr 2021

@evinajj vyzniem ako blba ale čo je IVF ????

evinajj
autor
21. apr 2021

@adenkabj umele oplodnenie 🙂

annatekova
25. máj 2021

@evinajj zámena skúsenosť k doktorovi katanikovi nebola som veľmi spokojná aj keď ma len odrodil tie jeho hnusne reči pri pôrode a potom celých 5 dní čo som bola v nemocnici sa len posmiechoval že či som sa už vykricala dosť myslel tým počas pôrodu takže zámna on určite nie

evinajj
autor
25. máj 2021

@annatekova tak to nie je profesionalne...😏

annatekova
25. máj 2021

@evinajj tak to teda nie cítila som sa strašné až hanbila som sa ale tá čo už narobíte moja skúsenosť snom bola taká bohužiaľ

evinajj
autor
25. máj 2021

@annatekova je to strašné s tymi lekarmi...

miirka22111989
8. aug 2021

@evinajj mne na operačnej sále povedal sarkasticky, že si berie dovolenku, keď budem chcieť prísť aj 3x, že ma teda nemieni operovať kvôli zrastom.Dosť neprofesionálne si myslím...

miirka22111989
8. aug 2021

@annatekova ja tiež nemám dobrú skúsenosť.Pri prvom tehotenstve bol môj izbový, neskutočne skúpy na slovo, potom aj prestal chodiť , namiesto neho nejaká mladá lekarka. Robil mi sekciu. Pri druhom tehotenstve zase mal službu a na operačnom stole mi šplechol, že si berie dovolenku keď prídem tretíkrát, že on ma nemieni operovať kvoli tým hrozným zrastom a ešte sa aj opýtal, kto mi robil prvú sekciu. Dosť sa teda odfajčil kedže mi ju robil on sám 😃

evinajj
autor
8. aug 2021

@miirka22111989 milý no ...no zatiaľ som v bj nenašla žiadneho gynekologa... škoda