Strojček na zuby

9. jún 2021

Dobrý deň, áno je to veľmi objektívne pýtať sa takúto otázku ale chcel by som sa vás opýtať, že keď ste dospelí a mali ste strojcek, tak koľko ste “platili” v úvodzovkách pretože viem každý má iný problém/ vadu ale chcel by som pocut reálne ceny možno aj aká vada aby som si to cca vedel predstaviť. Počul som že niekde za klasicky kovový platili cez 2000€ a inde že nejakých 500€ tak len tak preventívne by som chcel vedieť aké ceny sú tuna v Bardejove a koho odporúčate vopred veľká vďaka. Ps snáď píšem do skupiny Bardejov som tu nový.

luccija
9. jún 2021

Najlepsie je ist k celustnemu ortopedovi a on Ti to naceni vsade su ine ceny, plus rtg, kontroly, dentalna hygiena niekde vyzaduju niekolko x hygienu a casto ju robia oni sami...tiez poznam takych co zaplatili cez 2500 eur

chrumka120
9. jún 2021

Určite za klasicky cca 2000 skôr plus ako mínus

matqa411211
9. jún 2021

Samotne nasadenie urcite nestoji cez 2000, to uz si rovno mozes kupit invisiling)(neviem ci to pisem dobre), ak niekto napise cez 1000-2000 asi mysli clekovo s kontrolami kolko nechali u zubara, ja som iba za nasadenie dala 200 na horne zuboradie este pred 18, polovicu vraj plati poistovna, cize po 18 by to bolo nieco okolo 400 myslim

dominikalitviakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz