Súkromná stredná odborná škola v Bardejove

17. máj 2021

Dobrý večer, hlásim sa na Ssoš v Bardejove máte niekto skúsenosti aká je tam úroveň vzdelania, učitelia a podobne. (maturitný odbor) vopred ďakujem.

oli18
18. máj 2021

Ak si z BJ, pripadne z okolia, mas viac moznosti zistit, aka je to skola. Aj tvoji ucitelia musia o nej viac vediet, ako mamicky na MK 😀. Ale sukromne skoly u nas dobry kredit nemaju, kedze sa studium plati. Evokuje to dojem, ze maturita je kupena.

iveska
18. máj 2021

@oli18 tak to sa mýliš, chodila som na danú školu a ver tomu ze maturitu som si pekne oddrela. Súkromna nieje že si platíš. Žiaci tam študujú ako na normálnej škole.

iveska
18. máj 2021

Na aký odbor chceš ísť?

oli18
18. máj 2021

@iveska Ja som myslela súkromné školy všeobecne. A zamestnávatelia uprednostňujú absolventov štátnych škôl, hlavne vysokých.

kacenka205
18. máj 2021

Je to súkromná, ale nič sa neplatí. Mám skúsenosti, úroveň dobrá, maturitu treba odmakat. Prax je tiež fajn. Kto sa chce naučiť, ten sa naučí toho veľa. Majstri na praxi sa vyznajú vo svojom odbore. Na aký odbor sa hlásis?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. máj 2021

@iveska kozmetik

autor
18. máj 2021

@oli18 áno jasné, ale ja si prosím vypočuť reálne skúsenosti od ľudí, ktorí tam študovali nie od učiteľov , čo vedia nahovoriť hory doly 😏 Škola je fajn čo sa týka polohy a celkového vzhľadu a odborných učební čo majú. Len chcem vedieť tú kvalitu výučby a podobne. Ďakujem zatiaľ za odpovede 🙂)

evinajj
30. jún 2021

@oli18 az nato, ze konkterne tato skola so sukromnou skolou nema nic spolocne 😄

oli18
30. jún 2021

@evinajj mne to je jedno, ja sa tam študovať nechystám😨