Vyberanie kŕčnych mandlí u doktorky Ľuníkovej - skúsenosti

montyzuzanka
2. apr 2023

Zdravím vás, potrebovala by som vedieť ako prebieha vyberanie kŕčnych mandlí. Hojenie a následná starostlivosť a kde operuje.

anavis17
2. apr 2023

@montyzuzanka Operujú v Prešove alebo Humennom.Dr. vám dá len odporúčanie.

zuzanaevin
2. apr 2023

@anavis17 ako dlho trvá hospitalizácia dospelých?? Deti viem že jedna noc

montyzuzanka
autor
3. apr 2023

@anavis17
@zuzanaevin ja som len chcela vediet ako to prebieha u detí keď mali u nej vyberane kŕčne mandle. Rozhodujem sa ci ísť k dr. Petrovi alebo k nej

anavis17
3. apr 2023

@montyzuzanka Dr.Luníková neoperuje, môžete si vybrať Po alebo Je.

zuzanaevin
3. apr 2023

@montyzuzanka my sme boli v Humennom výber nosnej aj krčnej mandle a prišli sme ráno na 7 tam zoperovali a na ďalší deň ráno o 7 sme išli domov

zuzanaevin
3. apr 2023

@montyzuzanka so synom sme boli keď mal 2 a pol roka

janusa1977
3. apr 2023

@zuzanaevin podľa toho, aká poisťovňa, my máme dôveru, prišli sme deň pred operáciou okolo 13:00

anavis17
4. apr 2023

@montyzuzanka Dr. Petro sa vraj mnohokrát ani nedostavil 🥴

janusa1977
4. apr 2023

@anavis17 keď sa nedostaví, operujú oni. Nám sa stalo prvýkrát, ze nestihol ráno prísť, a syn bol medzi prvými.

miruska128
5. apr 2023

@montyzuzanka aj ja som bola s mojimi 2 dcérami v Humennom aj s nosnými a staršia ma aj krčné vybrate a operoval ich Petro a spokojná som bola vtedy,bolo to už 5 rokov dozadu...pri nosných sme boli jednu noc,pri krcných 2 noci,je to predsa bolestivejsie,preto 2 noci lebo sa moze rozkrvacat z rany, aj hojenie je dlhšie a bolestivejsie ako pri nosnych...treba dat pozor na stravu,aby bola kasovita, aby nedrazdila hrdlo a hlavne dcéra sa tešila,že mohla zmrzlinu,ale iba vanilkovu lebo to po zakroku chladi a upokojuje...

lilijana
19. apr 2023

2 starsi boli vyberat pred 7 rokmi v Humennom operoval ich Dr.Petro a mladsi 4rocny bol pred mesiacom tiez operoval Dr.Petro ale tu v BJ

anavis17
20. apr 2023

@lilijana Dobrý deň,zoperuje nás aj keď chodíme na kontroly k Dr.Luníkovej.

16ashlee16
21. apr 2023

@montyzuzanka ja s deťmi chodím k dr Petrovi. Syna mi operoval pred 5 rokmi v Humennom, aj nosnú aj krčné mandle. Všetko v poriadku. S dcérou som som bola teraz asi 2 mesiace dozadu a operoval ju tu v BJ na Červenom kríži. Ráno o pol8 sme prišli a o pol1 už bola prepustená... Úplne bez problémov. Aj keď má za sebou nejaké tie prestrelky, ale ako odborník je veľmi dobrý... Ja by som nemenila.

16ashlee16
21. apr 2023

@montyzuzanka tu v BJ operuje iba dr Petro svojich pacientov a poisťovne VšZP a Union. Dôvera musí ísť do Humenného.

lilijana
21. apr 2023

@anavis17 tak ako pise
@16ashlee16 operuje len svojich pacientov a vo vsetkom s nou suhlasim, aj co sa tyka doktora,ze ma svoje "vykyvy" ale ako odbornik je ozaj dobry.
Aj ja som bola zopar x s mensimi detmi pri Lunikovej,no nakoniec som aj tak skoncila pri dr.Petrovi 😉

anavis17
21. apr 2023

@lilijana ďakujem a berie nových pacientov?

montyzuzanka
autor
23. apr 2023

@16ashlee16 ďakujem za odpoveď lebo som bola u obvodnej lekárky a ta ma zneistila, že vyberanie krčnej mandle na jednodňovej chirurgii a ešte operacia robená dr.Petrom. Takmer ma vysmiala či som normálna. Moja ide vyberať všetky mandle co má. Vaša mala vyberané aj kŕčne ci len nosne?

16ashlee16
23. apr 2023

@montyzuzanka moja mala iba nosnú vybratú, ale robí tu všetko. Ležal s nami chlapček čo mu robil aj nosnú, aj krčné a dokonca aj uška. Lekár by nemal zhadzovať iného lekára 🤦‍♀️ ako som písala ma svoje výkyvy ale koľkokrát som bola pri nemu, ale v práci nemal nikdy vypité ... To by som si bola všimla. Odborník je veľmi dobrý... A musí vedieť čo robí... Či si môže dovoliť dať na jednodňovke krčné mandle preč... Teraz sa to orezuje laserom, nie ako dakedy sa to robilo... O mojej mi hovoril po operácii, že takmer vôbec nekrvácala... Všetko mi vysvetlil aj po operácii... A o tom chlapčekovi viem, že nemal absolútne žiadne komplikácie doma... Tiež sa mamička bála, že ako to bude, že jednodňovka, že nebude v noci pod dohľadom... Ale povedala, že úplne v pohode... Takže... To sa musíte už vy rozhodnúť.

montyzuzanka
autor
24. apr 2023

@16ashlee16 ďakujem krásne 😘

16ashlee16
24. apr 2023

@montyzuzanka zamálo. Snáď som pomohla. Pekný deň.

lilijana
25. apr 2023

@anavis17 to neviem, treba zavolat alebo radsej sa ist osobne opytat ci beru a nas 4rocny mal robene naraz aj krcne aj nosnu mandlu a tiez som mala strach,ze 1dnova chirurgia a hned domov, (dr.povedal,ze v Humennom tiez pacienti kt.su z Humen.odchadzaju v ten den domov,len cezpolnych nechavaju na noc ci 2 noci teraz ,to uz neviem) ze sa nemame bat,ze krvacat nebude(asi ti uz vie odhadnut pri operacii co a ako) a veru ani nekrvacal a vsetko prebehlo o.k.

lenka1989
14. máj 2024

@zuzanaevin ahoj . akú máš poisťovňu , my máme dôveru a jeden deň prídeme druhý zoperujú a tretí domov 🤦‍♀️

zuzanaevin
18. máj 2024

@lenka1989 všeobecnú