Mám ísť už do pôrodnice?

oktobermimi
17. okt 2013

Baby akej farby je plodová voda?pretože sa my už asi 4krat som mala mokro v nohavičkách, len trochu ale mala a viem že moč to nebol ... a hlavne kedy mam isť do pôrodnice ? aj keď nemám bolesti.... ďakujem...

oktobermimi
autor
18. okt 2013

@elenita od nemocky to mam 10 minút 😀 t aj pešo hádam zájdem 😀 ale ked si predstavím ten hovor tomu taxikárovi tak sa smejem 😀

hradnapani
18. okt 2013

@oktobermimi drviva vacsina liekov ma napisane, ze ich nesmu tehotne a dojciace. To preto, lebo sa nich sa nerobia vyskumy, logicky. Ale praxou a pozorovanim maju lekari overene, ze to zenam neskodi, takze ak treba, kludne to mozes uzit.
a tie bolesti a tak. To mame kazda inak, ja som mala iba mierne, take mierne menzesove krce a porodila som za hodinu po tom, co som ich dostala, pozerala som ako puk. (ale ku koncu to bola samozrejme uz ina bolest 😝

gabriellka
18. okt 2013

@oktobermimi no čo? ešte nič?

oktobermimi
autor
18. okt 2013

@gabriellka
@hradnapani nic nic , dala som si to(pocit za milion) a do rana ma vsetko preslo... :(

elenita
18. okt 2013

@oktobermimi no Tanicka si teda dava nacas 😅

oktobermimi
autor
18. okt 2013

@elenita dáva 🙂 jooj ale ja tu moju malunkú mušku už chcem mať doma 😅 ako pravá baba 😀 ohlási sa dopredu no príde naschvál neskôr 😀

gabriellka
18. okt 2013

@oktobermimi my tiež máme takú "pravú dámu" 5 dní po termíne 😀

oktobermimi
autor
18. okt 2013

@gabriellka já som bola uponáhľaný podnikateľ 😀 o 8dní skorej 😀

gabriellka
18. okt 2013

@oktobermimi tak v tom prípade tvoja malá bude nejaká úradníčka, alebo lekárka, tí majú vždy čas 😀 😀 😀

oktobermimi
autor
18. okt 2013

@gabriellka 😀 ... ták to hej to majú :D ale aj poštárky majú čas :D ... 😀

elenita
20. okt 2013

@oktobermimi, este nic? 😉 Ja som bola cez vikend u nasich, a uz som bola nervozna, ze nemam pristup k netu., ze co sa tu deje zatial 😀

oktobermimi
autor
20. okt 2013

Ale kde mala chitla druhy dich a moje rebra druhu vllnu kopancou, no stale ma spodok boli tak d dufam ze do 5 dni hadam budeme (to mame po termine) 😀

oktobermimi
autor
21. okt 2013

No o pol 3 ideme na kontrolu tak som zvedavá čo my povie 🙂 😎

elenita
21. okt 2013

@oktobermimi, no co, ako ste dopadli na kontrole? 😉

oktobermimi
autor
21. okt 2013

@elenita dopadla som v pohode ale nepozrel na kolko som otvorená no nevadí 😀
malá bude mat niečo okolo 3 kíl 😀 taká malá muška že to bude 🙂 ale inak všetko v pohode 😎 vraj ak do piatku ( to mam termín) sa malá nevypýta tak ďalšia kontrola opäť pondelok 😀 tak dúfam že sa vypýta 😅

elenita
25. okt 2013

@oktobermimi No ako, este sa nam nevypýtalo bábätko na svet? 😉

oktobermimi
autor
25. okt 2013

Ahojte ale hej jasneeste v ten vecer :D a to som o 23este pila kofolu z priatelom v restike 😀 o pol 12bolesti po 12zas potom kazdych 5minut do pol 1potom uz od pol1 kazde dve minuty takze som isla o o 1 som bola na 7cm 🙂 a o 4:55som isla na salu a 5:22mala bola na svete 🙂 takze : Volam sa Tatiana Vankova narodila som sa 22.10.2013 vazila som 2800g a merala 49 cm 😀@elenita

elenita
26. okt 2013

@oktobermimi, jeeeej to vazne? No super, gratulujem, a Tanicke prajeme hlavne vela zdravicka! 🙂 Podobne miery ako moj maly, ten mal 48 cm a 2800 g 🙂

oktobermimi
autor
26. okt 2013

@elenita 🙂 1cm viacej mame 🙂) dakujeme... sme zdravučky na jedničku 🙂

elenita
26. okt 2013

@oktobermimi a predpokladam, ze ked to na Teba prislo, nemala si pochybnosti, ze je to ono 😉 Nie? 😉 Velmi sa tesim, ze je vsetko ok a ste zdravucki! Na foto je uz ona? Nadherna 😵

katka1981
26. okt 2013

@oktobermimi, to snad nie je ani pravda, kokso. Tak mne pichlo plodovu vodu a dali mi vlozku ze postupne vytecie ale bola tam aj krv to som si ista. A plodova voda moze byt aj do zelena ked mamicka prenasa. Ja keby som hned videla tvoj prispevok, poviem ti ze naco cakas, bez rodit a oni ta poslu domo???? Ja som isla rodit otvorena na 2,5 ani kontrakcie som nemala ani brusko dole a za 4 hodky sa mala narodila.

oktobermimi
autor
26. okt 2013

@elenita prv že som sa prejedla 😀 lebo som mala indianky a orieškové rožky :D n kd to bolo častjšie tak somm si rekla že hej... 😀 ze asi sa niečo deje 😀 áno to je naša malunká princezná 😵
@katka1981 hej hej može no ja som nakoniec rodia až v utorok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre