Máte skúsenosti s tabletkami Guajacuran?

yane217
7. sep 2011

Ahojte koceny,momentalne som po kontrole v poradni,a moj lekar mi oznamil,ze sa trosku zacinam otvarat,mame samozrejme viac odychovat a dostali sme tabletky z nazvom Guajacuran.Chcem sa spytat ci mate niektora skusenosti s tymito tabletkami...

isabelle777
7. sep 2011

ahoj, ja som ich tiez dostala, 3x denne 1 tbl. Ja mam zase tvrdnutie bruska od 20. tt, este mi k tomu dal duphaston a magnezium premium. Lekar ma upozornil ze v pribalovom letaku je napisane ze je nevhodny pre tehotne, ale ze mu mam doverovat, ze vie co mi predpisuje a nemusim sa vobec obavat.

marikac
7. sep 2011

ahoj , ja som vcera skoncila v nemocke s bolestami a tiez mam uzivat guajacuran, pozeram,ze si tiez z MI a este aj rovnaky tt.... 😕

monr
7. sep 2011

brala som ho počas prvého tehu

sniperka
7. sep 2011

Ja ho tiež beriem 1 tabletu ráno a k tomu magnézium 500 mg ráno a 500 mg večer.

andreas76
13. sep 2011

Ja ho mam tiez, 2X1 a k tomu este rovnaku davku NO-SPA a samozrejme magne b6 ☹ zacal sa mi kracovat krcok a brucho bolo ako kamen skoro stale. No a vdaka tejto kombinacii som sa vcera konecne vyspala 🙂 🙂 ziadne nocne tvrdnutie, sedenie na posteli, pretoze som nenasla polohu, v ktorej by som vydrzala dlhsie ako 2 minuty. Takze mne to pomohlo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre