Ako dlho sa čaká na antigénový test na Kramároch?

lola1003
22. dec 2020

zdravím vás vie mi niekto poskytnúť info o tom ako to funguje na kramároch pokial ide o testovanie antigenove predtým ako vás pustia do ambulancie ? na urgente je poradovnik? ako dlho sa čaká ? dakujem

terces
24. jan 2021

@lola1003 Ahoj, vidím, že otazka je už staršia, nás to čaká teraz, ako ste to prosím zvládli?

lola1003
autor
24. jan 2021

@terces myslite antigenivy test s babom? bolo to fajn dosli sme na pól 8 hneď nás brali dolu a testovali výsledok do 15 min a mohli sme pokračovať 4.2 však ideme znovu na kramáre no do telefónu mi povedali že na 4.2 malej už test neurobia ... tým padom neviem kto urobí pretože na odberných miestach nie každý xce

terces
24. jan 2021

@lola1003 ďakujem za odpoved, presne to som myslela, lebo ako teraz zisťujem tak tiež mi to vychadza, že tam nám ho neurobia a ani nemám chuť dávať ho robiť 16-mesačnému hocikde, ak zistím nejaké normálne miesto, kde nám ho urobia, napíšem!

lola1003
autor
26. jan 2021

@terces že vraj podunajské biskupice neviem odkiaľ ste

terces
26. jan 2021

@lola1003 áno odporučili nám z kramarov Podunajské - lenže na nete som našla na jednom mieste, že od 9-11 a na inom že od 9-13, takze ťažko povedať, ale malo by to tam byt vyslovene pre rodičov s deťmi. Každopádne my sme to nakoniec museli z iných dôvodov preložiť, čiže snáď to už riešiť nebudeme 🙏