Ako to je teraz v nemocnici v Bratislave?

robertap
28. aug 2021

Zdravím, prosím pekne neviete ako to je teraz v Bratislave v nemocnici? Či treba byť zaočkovaný alebo stačí iba test, O tyžden tam idem s dcerou na zakrok so srdiečkom .
Kamaratka bola v košiciach a nebola zaočkovaná tak nemohla ostať v nemocnici s dietatom .

martaturi
28. aug 2021

@robertap nemohla zostať v nemocnici s vlastným dieťaťom? 😮 To nemyslia vážne..

robertap
autor
28. aug 2021

@martaturi No bohužial takto je ,dieťa má iba 3.roky a muselo tam ostať pár hodín samé.Kým neprišla babka ktorá je zaočkovaná aby sňov ostala v nemocnici. Tak mám stoho obavy keďže ja som z východu ,a do Bratislavy to je daleko. A určite dieťa by som tam samé nenechala.

veronice
28. aug 2021

Ak rozpravame o Kramaroch, vid ich web http://www.nudch.eu/ su tam vzdy aktualne info k tomu co kedy komu treba. Je tam aktualizacia z 25.8.2021. Omrkni

caeli
29. aug 2021

Pred troma týždňami som mala dcérku v NUDCH na Kramároch a bola som tam ubytovaná. Zaočkovaná nie som, len nám obom urobili test.

ankare
29. aug 2021

@robertap ak je toto pravda,tak je to v peknej ri.i 🤦😢

mirka17
29. aug 2021

@robertap ja som pred tyzdnom rodila na Kramároch, urobili mi iba test, muzovi detto, a to az po porode, ked nahodou zistili ze nema test. Ockovanie tam nikto neriesil, rusko som mala minutu denne počas velkej vizity,