Babysitterka v Bratislave

elementissa
25. apr 2021

Ahojte, chcem sa spytat, dievcata z BA, kde hladate babysitterky pre svoje deti? Mate nejaky overeny portal ci agenturu, prijala by som kludne nejaku studentku vyzera to tak, ze 2x tyzdenne po 3-4h, kto by mi dieta prebalil, nakrmil, obliekol, vyvencil a rozvijal po rozumovej stranke, nie ho nechal len tak ladom na pieskovisku. Idealne teda studentka pedagogickej fakulty, jazyky su vyhoda. Viete o niekom ci poznate dobry portal, kde sa da povyberat? Plus mi prosim napiste, kolko davate na hodinu vasim babysitterkam,aby som sa vedela zariadit, ked sa ma bude pytat na plat, pripadnu ako ju korigovat, keby si pytala prilis vela. Viem, ze je to individualne, ale rada si spravim obraz o trhu. Dakujem

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
123sofia123
25. apr 2021

@elementissa ja som robila babysitting ale je to v podstate už rok lebo počas korony sa to všetko porušilo cez leto sa ro rozbehlo vlastne ešte ale na jeseň znova. Ja nie som na pedagogickej ale na lekarskej no teraz bude čo chvila skuškove nie len u nas ale na vsetkych fakultach takže neviem🤷‍♀️ ale cez leto zoženiete určite veľa dievčat kt. Budu mat záujem . Ja som bola prihlasena na domelii aj tam som našla rodinku u ktorej som robila. Takže skuste tam

elementissa
autor
26. apr 2021

@123sofia123 dakujem, popozeram

elementissa
autor
26. apr 2021

@123sofia123 a este ak to nie je tajomstvo, kolko si mala na hodinu ako babysitter a ake si mala povinnosti?

nikadomi
26. apr 2021

Ja som mala tri roky dozadu. Cez domeliu. V BA študentku špeciálnej pedagogiky. 5€ hod. oficiálne, spravidla som dala , resp. vyplácala som každé dva týždne a sumu som zaokrúhlila najor, nakoľko som bola veľmi spokojná. Ale chodila mi s malým len von, na 3-4hoďky dopoludnia alebo popoludní 2-3x v týždni. Neprebaľovala ho, neuspávala, jedol vonku snacky, čo som nabalila, ani sa mu nijak špec. nevenovala. Nakoľko on bol rád celé dni von zima-leto, doma som si za ten čas porobila, čo bolo treba. Alebo oddýchla.

elementissa
autor
26. apr 2021

@nikadomi chapem, ja to potrebujem kvoli pracovnemu casu, 2x za tyzden tiez na 3-4 h, ale on kedze vstava neskoro (okolo 9tej, pol desiatej) a ja budem v praci (HO) zacinat o 7-8, tak potrebujem, aby mi s nim porobila ranne veci, dala mu ranajky a potom ho zabavila a dala do postele (to je sposob uspavania u nas- das do postele a ides prec z izby) a on ked sa zobudi po spanku (okolo tretej), tak to uz sa mu budem moct venovat zasa ja. Oki, tak pokukam tu domeliu 🙂 vdaka za radu 🙂

nikadomi
26. apr 2021

@elementissa jasné, ja som len písala pre predstavu aj k cene, že ako som mala ja 😊 ja som bola doma, tak som mala možnosť ho "obriadiť" a potrebovala som ho vziať von .. náš vstával o piatej 🙈 takže 7.30 už šiel von a o 11.tej domov - koľkokrát už aj zalomený v kočíku 😅

elementissa
autor
26. apr 2021

@nikadomi :D :D to ja mam spachtosa :D ale musim sa vratit do prace, lebo to financne nedavame z muzovho prijmu. A hoci budem mat pravdepodobne HO, tak budem mat nejaky core time, asi od 9 do 14, no len akurat od 9 do 12 je krpec hore a treba s nim robit veci, potom spi do tretej, pol stvrtej, takze to uz potom pohoda. A jednoduchsie mi je zavolat si babysitting domov, ako jeho rano budit, niest do jasli a potom zasa ho brat naspat, ked ja budem robit z domu.

123sofia123
30. apr 2021

@elementissa mala som 6€/h a mala som na starosti všetko od 8 do 13.00 som bývala s malým, prebalovala ho aj kŕmila hrala sa s ním,chodila von

elevated
30. apr 2021

Mam babysitterku po znamosti, ale mame aj jednu zlu skusenost. Manzel nasiel dievcinu na portali ponukajucom babysitterky, posobila super. Ale syn (2.5r) ju neznasal, posielal ju prec, plakal ked prisla.. Museli sme sa s nou rozlucit. Neviem dodnes co bolo za tym. Ale citim rozdiel ked porovnam so sucasnou. Tato slecna syna uprimne miluje aj on ju ma velmi rad. Platim jej 40e na den co je za 6h. Volam ju 3-4x tyzdenne. A casto jej prihodim 10-30€, lebo niet nad to mat dieta v dobrych rukach.

elementissa
autor
1. máj 2021

@123sofia123
@elevated dakujem dievcata za osobne skusenosti