Bory nemocnica - pôrod

24. okt 2022

Ahojte najma nastavajuce maminy. Som pred porodom a zamyslam sa nad tym kam ist rodit v BA. Jedine co viem je, ze nechcem KOCH. Rodila som v Ruzinove a bola som velmi spokojna akurat ta plesen na oknach je katastrofa na celej ciare...plus samozrejme velakrat otacaju zeny do inych nemocnic kvoli nedostatocnemu poctu ci uz lozok alebo personalu. Dnes som sa dostala na fb k reklame na predregistraciu do tejto novej nemocnice Bory. Na nete vyzera luxusne a ked to dobre chapem netreba nic platit (ako v kochu) ale je to standardna nemocnica "pre kazdeho". Avsak samozrejme rada by som si precitala nejake recenzie hlavne na porodnicu. Kedy sa tam bude dat uz rodit? A co vlastne znamena ta predregistracia? 🤷🏻‍♀️ ak je to nemocnica pre kazdeho preco sa vyzaduje registracia? Neviete niekto nieco viac o tejto nemocnici? Myslim viac ako sa na nete clovek docita? Tam su samozrejme same pozitiva ale ako vsetci dobre vieme kazda minca ma dve strany...

a_alexandra_a
24. okt 2022

Nemocnica sa má otvárať od 1Q 2023 ale fázovito. Nie celá naraz, ale postupne podľa oddelení. Takže byť tebou, tak by som sa vôbec na to nespoliehala.

bbebe
24. okt 2022

aj mna by zaujimalo na co je ta predregistracia

nafka0483
24. okt 2022

Ako si mozes chciet precitat recenziu na porodnicu, ktora este nefunguje? Ani cela nemocnica este nefunguje tak aka recenzia? 🤷‍♀️

7lenka11
24. okt 2022

pokiaľ viem, pôrodnicu otvoria až v lete budúceho roka..
predregistrácia je akurát to, že ti chodia maily, newslettre, novinky.. a oni majú lepší prehľad o tom, koľko ľudí má záujem byť ich pacientom.. zatiaľ som žiadne iné výhody nepostrehla

autor
24. okt 2022

@nafka0483 ved ja nehovorim ze idem rodit zajtra. Este mam dost casu. Jedine co som sa docitala je ze ju otvaraju v 2023 tak mozno v buducnosti mi tu niekto napise svoju skusenost. Ak je pravda ze porodno-gynekologicke maju otvorit az v Q3 2023 tak to uz mam smolu to je pravda ale to som sa ja nikde nedocitala tak aj za tuto info som rada lebo tym padom viem ze tuto nemocku riesit nemusim

drake122
24. okt 2022

Plán majú priebežne otvárať v roku 2023... ale ak na jednotlivé pracoviská nebude dosť personalu, čo sa dá čakať, lebo nikde nie je dosť, tak sa otváranie posunie...

maal
24. okt 2022

na ich webe je to uvedené nasledovne: Najmodernejšiu nemocnicu na Slovensku plánujeme otvoriť v marci 2023. No už dnes do nej vyberáme sestry i pôrodné asistentky. Otvorenie gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v Nemocnici Bory je naplánované na leto 2023.

henikap123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danadanaba
6. mar 2023

Ved je to tam nspisane, naco je predregistracia