Bratislava MHD

evica17
30. jún 2022

Ahojte,akou linkou sa dostanem z Bratislavy hlavnej stanice do Mlynské nivy as ? A odkiaľ presne ide odtiaľ flixbus potom do Viedne ?

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evica17
autor
30. jún 2022

@mauduska jasné,keby viem tam,tak s nepytam. Poraď, ktoré dať ?

kamowa
30. jún 2022

imhd.sk

elementissa
30. jún 2022

Autobuska sa volá Nivy, hľadáš zle. Chodí ti tam 40tka zo stanice, 21 spod stanice, 88 spod mosta SNP

kamowa
30. jún 2022

start: Hlavna stanica
ciel: Autobusova stanica Mlynske Nivy

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evica17
autor
30. jún 2022

Ďakujem vám.
@elementissa a nevieš náhodou z ktorého čísla ide flixbus tam z tade ? Či to není nejak veľká stanica, že v pohode uvidím keď príde ?

deedol
30. jún 2022

@evica17 je to velka stanica, musis pozriet na tabuliach, chodia z roznych cisel.

evica17
autor
30. jún 2022

@deedol ďakujem. Lebo keď som raz šla flixbusom,písalo na cp že z ktorého nástupišťa ide a teraz nič neviem nájsť

dominika19p
1. júl 2022

@evica17 slovaklines zacal jazdiť priamo z hlavnej stanice do Viedne, ak teda ešte nemas lístok, je to lepšie so slovaklines 🙂

evica17
autor
1. júl 2022

@dominika19p priamo na letisko Viedeň ? Lístok už mám, ale do budúcna aby som vedela,dakujem

heidi4
1. júl 2022

@evica17 Neni to vobec velka stanica, do Viedne (aj na letisko) idu spoje z cisla 1, ale Slovak Lines na 100%, Flixbus som tam velmi nepostrehla (ze odkial odchadza), no su tam fajn orientacne tabule s casami aj cislami nastupisti odchodov, rovnako aj okienka vo vnutri s milymi tetami, ktore poradia. 🙂 To zvladnes lavou zadnou, neboj. 🙂

heidi4
1. júl 2022

@dominika19p Teraz som si precitala tvoj komentar, suhlasim s Tebou a tiez odporucam Slovak Lines, ja som bola vzdy s nimi spokojna s cestou na/z letiska. 🙂 @autorka

dominika19p
1. júl 2022

@heidi4 aj my vždy iba s nimi a paráda lebo aj čakajú ked meska let, flixbus nam napríklad odišiel

evica17
autor
1. júl 2022

@dominika19p ďakujem ti,si mi vyriešila problém s cestou vieden-ba,nakoľko flixbusy nechodia po 22 hodine a slovaklines ide aj o polnoci a taxi je celkom drahé no.

kikushaa
1. júl 2022

21tka a trolejbus 40

heidi4
1. júl 2022

@dominika19p aj mne raz zachranil pan sofer "rit", meskalo lietadlo a odchod busu posledny do BA bol tusim o 22:00 a este 22:04 tam nahodou bol a zobral ma (v sekunde sa za nami zaprasilo smer BA), inak by som tam tvrdla v noci do 4:00 rana. S radostou som mu nechala Baklavu z Krety, aj ked strasne odmietal... 😅🥰 Nezabudnem mu to nikdy, usetril mi kopec casu, energie a aj prachov (jedlo, pitie)