Bratislava - opatrovateľka deti počas práce

13. jún 2022

Ahojte mamicky.

O par mesiacov nastupujem do prace po RD. Dieta bude mat 3 roky v priebehu skolskeho roka a kedze tu v Bratislave nesplnalo podmienku na prijatie t.j. dovrsenie 3 rokov do augusta tohto roka, ostava mi na vyber sukromna skolka alebo opatrovatelka.

Je tu nejaka taka, ktora riesila podobnu situaciu opatrovatelkou? Kolko Vas to prosim vyslo? Ako ste boli spokojne? V com ste videli vyhody oproti sukromnej skolke?
Kolko deticiek max opatrovala? Popripade, kde hladat tuto sluzbu?

Budem rada, ak mi date kontakt na opatrovatelku, s ktorou ste boli spokojne.

laurar1
13. jún 2022

Ahoj. Ja som nastupila tento mesiac do prace, ale jasle mam pre malu az od jula, ma zatial dva roky. Takze tento jeden mesiac vykryvam opatrovatelkou. Ma okrem mojej este jedno dievcatko, to uz ma 5 rokov a viem, ze ju ma asi od jej dvoch. Ja som s nou spokojna, chvilku som aj premyslala, ci u nej malu nenecham, ale chcem ju skusit dat do kolektivu. Pokial sa jej ale v jasliach nebude pacit, pojde naspat k nej. A vyjde ma menej ako tie jasle, zatial je tam na pol dna, ak by tam sla neskor, bola by uz na cely.

greta2017
13. jún 2022

@laurar1 ak sa mozem opytat kde si sa k tej opatrovatelke dostala? Dakujem

laurar1
13. jún 2022

@greta2017 Dostala som na nu kontakt od matiek na ihrisku. Potom sme s nou a tym dievcatom chodili von, aby si na seba zvykli, predtym, ako k nej pojde.

mamamia80
13. jún 2022

Domelia feisbuk alebo dat privirobit opatrovatelkam....

engynka
13. jún 2022

Vies co ja som toto riesila prednedavnom. Velmi som chcela optrovatelku k nam domov. Normalne full time 8 hod/5 dni. Dala som si aj inzerat na Domeliu. Ale teda nevybrala som si. Tie co by som chcela tak si pytali vela napr jedna 10€/hodina, preplatenie nakladov na dopravu a zabezpecenie stravy cize 1600€ plus naklady 🤦🏻‍♀️
ostatne co som si pisala tak so studentkami a normalne som potom zostala na pochybach, ze co ak mi proste jeden den povie ze nepride 🤷🏻‍♀️ Alebo este lepsie ze mi to ani nepovie a proste nepride. Lebo zial toto je uplne bezne pri mladych ludoch. Rada by som im dala sancu ale zial ten pocit nespolahnutia ma prebral. A zacala som kalkulovat z kazdej strany a vysiel mi z toho nejlepsie opatrovanie v domacnosti alebo nejaky minikolektiv. Aj finacne je to v pohode. V BA to vychadza do 400€. Daj si dopyt na FB na opatrovanie deti v Bratislave a okoli. Tam sa mi ozvali aj maminy co opatruju v domacnosti.
A ak budes chciet sukromnu skolku tak kludne hladaj a zapis uz teraz aj k buducemu roku. Tie lepsie sukromne skolky maju cakacky.

terezka2233
13. jún 2022

Ahoj, ja mam polrocnu dcerku. Mozem SA pokojne postarat AJ o tvoju. U MNA doma. Petrzalka