Čakacia doba na operáciu v nemocnici Bory

anettaa1234
10. aug 2023

Ahojte, prosím vás neviete náhodou aká je momentálne čakacia doba na operáciu v nemocnici bory? Konkrétne na chirurgickú operáciu (žlčník).
Prípadne ak tam niekto absolvoval operáciu budem rada za recenzie 🙂
Ďakujem

lula3108
10. aug 2023

@anettaa1234 ja som tam bol na laparoskopii, tiez zlcnik. Vo stvrtok prva navsteva chirurgie, piatok predoperacne, v nedelu prijem a pondelok operacia😄ale teda ja som bola urgent + mala som 2tyzdenne dieta cize som potrebovala co najskor fungovat. Prvy termin mi dali cca tri tyzdne po prvej navsteve, to bolo v juni.
A recenzia- bolo to super, vsetci velmi usmiati a mili, niekedy az otravne sa starajuci (mam pocit ze mi do izby chodili kazdu hodinu sa pytat ci je vsetko ok a ci nieco nepotrebujem)😄operacia uplne super aj starostlivost po. Este aj v nedelu vecer o 22hej bol za mnou primar sa opytat ci som si to nerozmyslela a ze da teda vidime rano - o 6tej rano tam bol zase nastupeny😄

hiro
10. aug 2023

@lula3108 Ktovie kedy isiel spat a kedy vstaval, to by som sa bal ze sa mu ruky budu triast :D

besva
24. aug 2023

@lula3108 ahoj, prosim ta a kedy si isla domov? Doma si vedela hned fungovat? Ako ste to riesili s babatkom a kojenim? Mame trojmesacnu a 3,5rocneho a neviem si to predstavit od nich odist, teda hlavne od tej nasej malej bambulky...

lula3108
24. aug 2023

@besva domov som odchadzala v stredu pred obedom cize 48 h po operacii. A dieta si mozes zobrat so sebou na izbu, ale teda aj s muzom alebo mamou alebo niekym, kedze pocas operacie by ti ju tam asi nikto nepostrazil 🙂 a fungovala som doma prve dva dni tak na polovicu ale od piatku som uz bola sama s malou cely den a v pohode, dalo sa to zvladnut.

besva
29. aug 2023

@lula3108 prepac, este jedna otazka, kolko po operacii si mohla kojit? Niekde sa pise ze kludne aj hned, niekde ze 24h po operacii

lula3108
29. aug 2023

@besva ja som 24h odsavala a vylievala, urcite by som to neriskovala skorej. Narkoza je velky zasah do organizmu a urcite je v krvi tych 24 hodin a ide do mlieka. Aj ked na mamile hovoria ze netreba cakat ale teda ja som mala odsate mliecko popredu cize nemusela byt tie dva dni na umelom. Mne davali este aj antibiotika pred narkozou

katkaka30
22. sep 2023

@lula3108 prosim ta, robili ti laparo klasicky alebo tou robotickou rukou? A jazvy ti ostali velke?

lula3108
22. sep 2023

@katkaka30 myslim ze klasicky, nehovorili nic o robotickej ruke. A jazvy mam dve mensie, tie maju do 1cm a jedna pri pupku je vacsia, ta je aj najviac vidiet a skarede sa mi hojila, ale to je asi viac mojou chybou

katkaka30
22. sep 2023

@lula3108 dakujem pekne za odpoved.
Volala som dnes do Borov a na vysetrenie do ambulancie najskorsi termin maju na november, cize operácia este neskor. Tak to skusim cez inu nemocnicu poriesit.

monikafaltynkova
22. okt 2023

@sandey
@lula3108 dobrý večer mňa tiež čaká operácia a rozmýšľam nad nemocnicou bory nakoľko v TT mam obavy no celkovo sa bojím vám operovali zlcnik?

opica_skorica
27. okt 2023

@katkaka30
@monikafaltynkova
Tiež zlčník?

opica_skorica
27. okt 2023

@lula3108 celkovo od prvej navstevy az po operaciu ubehlo kolko casu?

lula3108
27. okt 2023

@opica_skorica ja som bola na zaciatku juna, teraz su uz cakacie doby urcite uplne o inom a tiez som bola urgent, kedze som mala 10 dnove dieta. Ale v podstate prva navsteva bola vo stvrtok a v pondelok ma uz operovali, u mna to slo velmi rychlo

monikafaltynkova
28. okt 2023

@opica_skorica áno majú mi vybrat

opica_skorica
28. okt 2023

@monikafaltynkova prosim ta, aky je postup? Mas papier od obvodneho?

monikafaltynkova
29. okt 2023

@opica_skorica obvodny ma dal na sono potom ma poslali na chirurgiu a potom do nemocnice na objednanie ale teda termín mam až o 8 mes

opica_skorica
29. okt 2023

@monikafaltynkova dakujem ti za objasnenie postupu. My sme vo fáze “sono-vysledky” a teraz pojdeme dalej.
A budes v TT operovaná? U koho?

monikafaltynkova
30. okt 2023

@opica_skorica áno tt a ukoho to netuším ten kto bude mať zmenu akurát ak chceš mat vybraného lekára vraj to stoji 250 e

opica_skorica
31. okt 2023

@monikafaltynkova to ti povedali takú cenu? Ze keby si chcela konkretneho dr.?
Zaujimave.

monikafaltynkova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monikafaltynkova
9. mar 2024

@opica_skorica ahoj no aj si objednaná už ak smiem vedieť kde

andy50
20. mar 2024

Ahojte, prosím vás neviete náhodou aká je momentálne čakacia doba na operáciu v nemocnici bory?
Urológia