Čeľustný ortopéd v Petržalke MDDr. Michal Volkov - skúsenosti

lubi2002
20. mar 2023

Ahojte, ideme dcerke riesit strojcek na zuby a zhanam dobreho celustneho ortopeda najidealnejsie v Petrzalke, aby sme to nemali daleko chodit na kontroly. Nechcem cisto sukromne lebo tam su neskutocne ceny, hladam niekoho kto ma zmluvu s poistovnami.
Nasla som Dr.Michal Volkov v budove ProCare na Betliarskej. Prosim mate niekto skusenosti a pripadne ako to vychadza cenovo (najskor asi bude potrebny iba nocny strojcek).
dakujem velmi pekne za odpovede.

xlucia
21. mar 2023

mame dobru skusenost a nie som si ista, ale on preferuje neviditelny strojcek. neviem o tom ze by robil aj nocne. ale mozem sa mylit

lubi2002
autor
27. apr 2023

@xlucia boli sme tam tento tyzden a ano mala si pravdu, poslednych par rokov uz robi len neviditelne strojceky, ziadne ine ..cena na dieta je okolo 3500 eur..inac doktor aj sestricka velmi mili a ochotni 🙂

hanelore16
29. apr 2023

@lubi2002 zdravím, aj ja idem riešiť pre 9r dcérku strojček. Ma ešte mliečne zuby ,takže by sme museli 2-3 r čakať než vypadnú a nárastu trvalé, aby mala fixný strojček. A uniká čas. Zasunutí sánka spôsobuje aj zlu vyslovnnost, otváranie zúbkov tam kde netreba, krivé zuby, a estetika síce dôležitá no v našom prípade nie až tak úplne hlavnou prioritou. Cena je pravdaže veľmi vysoká, poisťovňa nahradí nič. No asi ideme do toho. Ak by tu bol niekto kto ma už konkr.skusenosti, budem rada.

kockopes2206
29. apr 2023

@hanelore16 chodim tam s 10 rocnym synom, jednu sadu strojcekov uz mame za sebou. Teraz mu bude upravovat sanku gumickami. Na procesy ktore mame za sebou ti viem odpovedat, tak sa kludne pytaj.

hanelore16
1. máj 2023

@kockopes2206 veľká vďaka, isto sa ozvem. H