Cestovný pas - Bratislava

veeronika012
12. jún 2022

Ahojte prosím vás chcem si ísť tento týždeň v BA vybavit cestovný pas ? Aké tam bývajú teraz rady ? Keď pôjdem ráno na 8:00 napr. do Petržalky ??? Ďakujem .

mata1001
12. jún 2022

Je to čakanie na niekolko hodín...

petamich
12. jún 2022

manzel si vybavoval zrychleny pred 2 tyzdnami a cakal niekolko hodin, napriek tomu, ze tam siel skor ako otvaraju 🙂 odporucam skusit ine mesto ja som davala dietatu u svokrovcov v Zamkoch a tam nikto, pripadne aspon Pezinok alebo pripravit sa na cakanie

pribinak
12. jún 2022

@veeronika012 je sezóna dovoleniek, cestovania,, v celej BA sú cakacky.
Ja keď robím pas, tak niekedy na jeseň. Vtedy tam nie je ani noha

yoxinka
12. jún 2022

@veeronika012
Pred vyše mesiacom sme boli vybavovať pasy, čakali sme takmer dve hodiny v Dubravke, teraz to bude ešte horšie asi.

vasaol
12. jún 2022

Bola som vo štvrtok v Petrzalke, muz sa tam postavil o pol ôsmej, ja s deťmi som došla na osmu a o 9:10 sme odchádzali....je pravda ze v ten deň pršalo....možno to ovplyvnilo situáciu....ale v ten deň to bolo celkom rýchlo co čítam.....

katikaba
12. jún 2022

@veeronika012 muz bol tento týždeň v Dúbravke,cakal hodinu

simmushh
12. jún 2022

Baby pls mali ste niektorá dieta do 3r? Aj vtedy ste cakali tak dlho? A ked budem mat jedno do 3r a druhe nad 3r moze sa stat ze nejaka premotivovana teta tomu mladšiemu urobí pas prednostne a so starším (zaroven mladším) ma tam necha cakat v rade?

yoxinka
12. jún 2022

@simmushh
Čakali v rade aj ľudia s mladšími deťmi ako 3roky. Neviem, či pustia, nemám skúsenosť.

zupesi
12. jún 2022

Môj muž bol asi pred 2 tyzdnami, od 8:00 do 13:30

vasaol
13. jún 2022

My sme si dali robiť 4 pas, deti a ja, 14r, 8r a 11m....išli sme všetci naraz .....čaká sa vonku za každého počasia ako som písala vtedy lialo, do vnútra púšťa pani cca po 6 ludoch/rodinkach....toť situácia z Petržalky

simmushh
13. jún 2022

@yoxinka do 3r by mali brat prednostne, aj listok sa da taky vyklikať

@vasaol prosim mali ste ten prednostny listok? kolko ste cakali?

ullala
13. jún 2022

@simmushh s dietatom do troch rokov sme boli na rade skor ako som vytlacila kolky. Musis si vytlacit listok pre dieta do troch rokov. Plati pre dvoch ludi, takze spravi pas aj synovi. Nam spravila pasy na prednostny dokonca trom, so slovami ze by nemala. Ale 5 clennej rodine uz takto nevyhovela, lebo zase odtial potial.

lady083
16. jún 2022

Skus Malacky, cakali sme 5 minut.