Depresia - najlepšie psychiatrické oddelenie v Bratislave

simonka9015
4. feb 2024

Ahojte. Máte niekto skúsenosti so psychiatrickými oddeleniami (ženské) v Bratislave? Ružinov, Antolská, Mickiewiczova… ktorú by ste odporučili? Zaujímajú ma pozitíva aj negatíva. Vybavenie, prístup lekárov, terapeutické aktivity? Ďakujem.

marianarem
4. feb 2024

@simonka9015 Ja som bola v Pezinku, na Mickiewiczku som tam velmi dobre ohlasy nepocula od inych spolupacientov. Pezinok Psychosomaticka klinika odporucam na depresie. Mali sme tam individualnu aj skupinovu terapiu, muzikoterapiu, dielne, aj tanecno-pohybovu terapiu. Dalo sa ist na masaz (kto mal predpisane od lekara, tak zadarmo, inak za nie velky poplatok), polka ludi mala aj rehabilitacie na chrticu, kolena..este aj zdravotne cvicenie bolo,, joga, zumba. Pravidelne aj kulturny program, na oddeleni kazdy den nejake aktivity. Areal pekny, prijemny, personal starostlivy. Jedine jedlo bola katastrofa.

patricia_b
7. feb 2024

@simonka9015 aj ja odporúčam Pezinok, pacienta berú ako človeka a nie ako číslo, bola som aj na mickiewicovej a nedá sa to porovnať, Pezinok o 100% lepší a inak je tam ako píše pani vyššie, ja som tam bola dva krát a spokojná s oboma hospitalizáciami

monik73
10. mar 2024

@marianarem mozete mi prosim napisat kedy ste bola? Ja som pocula, negativa. Ake oddelenie? A kolko ste cakali na prijatie? Maju aj zdravotnicke vybavenie v pripade potreby. Budem vdacna za kazdu radu a indo. Mozete mi aj ss napisat. Dakujem moni

monik73
10. mar 2024

@patricia_b a boli sste na Mickiewixovej psychosomatickom? A prosim ak mozete aj blizsie info. Tellefom ste mohli mat? Liecbu vam nastavili hned pri prijati? Kolko ste cakali kym ste sa tam dostali? Dakujem

patricia_b
10. mar 2024

@monik73 na mickiewičovej som mohla mať telefón na otvorenom oddelení ale... Lieky nastavili hneď v ten deň a postupne upravovali a nastavovali dávku... Jeden ďeň som dostala od mojej psychiatričky papier a druhý deň ráno som už nastupovala na liečenie

marianarem
10. mar 2024

@monik73 Ja som bola na Psychosomatickej klinike a cakala som tusim 2 tyzdne. Ale bolo.to uz pred 7 rokmi. Bola tam k dispozicii kopa roznych terapii, rehabilitacie pre tych, co potrebovali, napr. mne konkretne tam napravili aj chrbticu. V pripade choroby vedeli reagovat, ak bolo nieco horsie tak previezli do inej nemocnice, ale to som zazila len raz.