Detská oslava v Kidshouse

weronica_d
8. aug 2022

Ahojte, máte skúsenosť s detskou oslavou v Kidshouse? Pre chlapca. Zvažujeme tému “Párty v Zlobrovom lese” alebo “Originál KidsHouse párty”.

Prípadne mi poraďte miesto na oslavu v Bratislavskom kraji za normálnu cenu. (Kľudne all in one ale netrvám na tom. Nepotrebujem vyzdobený stôl ani animátorov alebo vymyslený program, stačilo by mi aj super miesto kde sa decká zahrajú. Ozdoby a aj občerstvenie si kľudne sama zariadim. )

luccija
8. aug 2022

@weronica_d mne sa tam nepacilo, lebo tam bolo vela inych navstevnikov stale ich animatorka hladala velky areal...Buppi?ci Cubicon?uz nemam prehlad co boli dobre kde sme chodili zatvorili ..raz sme boli na Racianskej v laserovej arene tam to bolo zaujimave a boli sme iba my.Zalezi aky vek?

weronica_d
autor
9. aug 2022

@luccija vidis, to som zabudla napisat. Bude to oslava 4. narodenin, a vekovy priemer 3-7 rokov

anonymous87
9. aug 2022

@weronica_d moj bol na oslave v KidsHouse a nepacilo sa mu 🤷‍♀️

weronica_d
autor
9. aug 2022

@anonymous87 to ma mrzi, bol problem v animatorovi alebo v programe?

anonymous87
9. aug 2022

@weronica_d no vo vsetkom 😂 hlavne ze nemohli ist kam chceli, ale iba kam im dovolila animatorka (co je pre mna dospeleho logicke, aj som mu to vysvetlila potom). Ale teraz ked sme riesili jeho oslavu, tak kidshouse zamietol. Ale on uz je vacsi, ma 9

lauricka
7. jan 2024

@weronica_d to je maličký, pozrite Bublinku v Devínskej alebo Buppi a balancedom.sk, byvaly Rafael.