Dobrá kozmetička v Bratislave

lucinka1988
22. apr 2022

Ahojte,

vedeli by ste mi prosím poradiť nejakú fakt dobrú kozmetičku v BA, ktorá počas ošetrenia zákazníčky nemá potrebu celý čas rozprávať, ale chápe, že zákazníčka si prišla oddýchnuť a užiť chvíľu relaxu? Ja som žiaľ na takúto zatiaľ nenatrafila a nie som typ, ktorý sa potrebuje chodiť vykecávať do kozmetiky, keď mám tú potrebu, idem s niekym na kávu, ale počas masáže by som potrebovala kľud a relaxačnú hudbu..Ale máloktorá kozmetička to chápe...
Ďakujem vopred za skúsenosti

zmrzlinka2021
22. apr 2022

@lucinka1988
Normalne ju popros, ze chces oddychovat, nie rozpravat.
Ja odporucam divabeauty v blumentali

lucinka1988
autor
22. apr 2022

@zmrzlinka2021 Super vďaka..no áno, len to väčšinou nefunguje..preto hľadám niekoho, kto to berie ako samozrejmosť, že je ticho☺️

mila23
22. apr 2022

@lucinka1988 ja neporadim..ale tiez to neznasam...na kozmetiku nechodim,ale tiez neznasam ukecane kadernicky...tiez si pridem oddychnut a uzit chvilku ticha bez deti a nie aby som s nou preberala moju aj jej rodinu a bulvar a pod.

delonghi
22. apr 2022

@lucinka1988 ja mam vynikajucu, chodila som k nej v BA dlhe roky, ma priestory na Grosslingovej, p. Horvathova, tel. +421905215385

zuzkagg
22. apr 2022

@lucinka1988 www.beautybymarty.sk by mohla spĺňať to čo očakávaš. Chodím síce len na obocko, ale zakaždým ju počujem prehovoriť len pri pozdrave, keď mi ponúkne vodu a potom pri odchode. Za mna až príliš ticha, ale niekto to má asi rad 🙂

lucinka1988
autor
22. apr 2022

@mila23 presne toto, presne..mne nevadí prehodiť pár slov len tak, ale nepotrebujem počas masáže počúvať detaily o jej rodine, deťoch a celkovo o veciach, čo ma vôbec nezaujímajú, rada pokecám s hocikým, len nie prosím počas relaxačnej masáže, za ktorú platím😬🙈

lucinka1988
autor
22. apr 2022

@delonghi
@zuzkagg veľmi pekne Vám ďakujem, skúsim☺️☺️🤗

veronikk13
15. sep 2023

Odporúčam Nia Beauty v Podunajskych, fakt skvelá masáž a žiadne zbytočné kecanie