Dobrá ORL ambulancia v Bratislave

eylie
3. dec 2021

ahojte, neviete mi pls poradit dobru ORL ambulanciu v ramci BA? Dakujem vopred 🙂

naloxon
3. dec 2021

Mne sa páčilo v Centrum Kramáre na Limbovej.

lubbie
3. dec 2021

MUDr. Alena Staníková, PhD., má ambulanciu na Poliklinike Mlynská dolina, Stare Grunty a aj v Procare pri Draždiaku. Robí aj jednodnovú chirurgiu, malému vyberala nosné mandle.

luccija
3. dec 2021

@eylie MUDr.Kulich Ružinov mladý, príjemný s deťmi to vie, vždy nás hneď dobre zdiagnostikoval

stefanba
25. apr 2022

@ lubbie Dobrý deň prajem, mohol by som sa vas veľmi pekne spýtať všetko bolo v poriadku po operácii mandli u pani doktorky? Mi tiež zvažujeme pani doktorku na vyber nosných mandlí. Ďakujem veľmi pekne

lubbie
26. apr 2022

@stefanba Ano, všetko v poriadku. Operovala ho v Medissime pri Draždiaku, pod narkózou. Pred operáciou som bola s ním, vypil taký sirupček/tabletku na spanie a keď už zaspával zobrali ho na sálu. Čakala som tam pri jeho lôžku po operácii až sa preberie. Niektoré deti sa ťažšie preberali, tuším jedna plakala, ale ostatní v pohode. Myslím, že to celé trvalo tak 3 hod. Potom sme mohli ísť domov. A hneď zmizlo chrápanie v noci, ľahšie sa mu dýchalo. Ešte čo si spomínam, mal potom ešte krvavo-zelené sople, čo sa mu uvoľnili, lekárka mu dala pre istotu Pamycon kvapky.

lubbie
26. apr 2022

@stefanba A mandle mu znova nenarástli. A to je pritom alergik.

stefanba
27. apr 2022

@lubbie Dobrý deň prajem, ďakujem veľmi pekne a všetko dobre vám prajem

datelinka31
29. nov 2023

@lubbie dobrý deň, mohla by som sa spýtať, ako sa má synček? My ideme k tej istej dr. vybrať nosné mandle, trochu sa obávam aké to bude, hlavne tá narkóza. A upravilo sa mu to potom? Myslím dýchanie, chorobnosť atd. Dakujem