Dochádzanie z Čiernej vody do Bratislavy

8. sep 2021

Uvažujeme nad kúpou domu na Čiernej vode. ZAujímajú ma reálne skúsenosti, koľko vám trvá dochádzanie do BA s deťmi do školy, napr. keď by sme vyrazili ráno okolo siedmej, tak stíhame na ôsmu na Račko? Ako to bolo tieto prvé dni školského roku?

draik
8. sep 2021

Ak Vám nikto neodpovie, môžte ráno skúšať cez waze live mapa alebo maps.google.com, prípadne osobne. Vo všeobecnosti ten smer asi bude istý čas najhorší zo všetkých.

staronova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
staronova
8. sep 2021

Teraz tam otvorili kusok novej cesty z čv smer Jurska cesta, ale myslim, ze cesty su preplnene vzdy a vsade. Vcera sme sli Vajnory Ivanka a teda jedna hroza.

autor
8. sep 2021

@draik ano, mapy som skusala, ukazala mi 45-50 minut, ale znama mi tvrdila, ze urcite kratsie, tak som iba chcela vediet viac skusenosti. dakujem

lianka123
8. sep 2021

Som z cv, ale necestujem. Skoro vsetci moji znami maju HO a deti v miestnych skolkach/skolach. Manzel chodi sem tam do devinskej o 8 rano, ale viac ako 50min nikdy, o siedmej predpokladam menej, lebo tu vsetci na 8mu nosia deti do skolok skol tak su miestne kolony.

luccija
8. sep 2021

Podľa mňa na Racko to nestihnete za hodinu, my sme kúsok od Vás iný smer a muž posledné dni chodí hodinu na Mierovu

katulienkax
8. sep 2021

Ja kvoli tomu nechcem s detmi do domu na dedinu, mame vsetko teraz tak akurad vacsinou na peso. Ano dom je pekna predstava aj mne by sa pacilo - dvor, viac izieb, ale taxikarcit s detmi niekolko rokov? ☹ A este spustia do par rokov parkovaciu politiku v BA tak sa clovek nedoplati alebo sa bude terigat vlakmi, busmi. Ine by bolo kebyze mam v danej dedine blizku rodinu, navzajom si pomahami a navstevujeme, ale u nas to tak nie je. Napriklad som mala sefku, ktora byvala v STupave v dome a vedla rodicia - no so vsetkym jej pomahali rodicia, kedze robila od nevidim do nevidim v BA, inac by si to nemohla dovolit - robit taku velku sefku

conta22
9. sep 2021

Bývam maly raj - čiže kúsok za čiernou vodou, zápchy sú podľa toho o ktorej idete, my sme spokojní a dochádzanie je stále lepšie ako moji kolegovia z rovinky, Modry (cez jur), a zo stupavy takze my sme spokojní a za druhe na margo komentára vyššie, určite radšej budem v dome kde teraz počas covidu a HO je to fakt ideálne a tých pár rokov vozenia deti je tiež lepšie ako sa tlačiť v starom malom byte , ak chce niekto bývať v peknom, veľkom a hlavne novom tak my stredná trieda na idealny byt v ba nemáme 😃

lenka188
Autor odpoveď zmazal
Zobraz