Doklady - polícia Ružinovská - prednostne vybavenie deti

nienna3
13. júl 2023

Ahojte,
Neviete náhodou či aj na polícii na Ružinovskej je možné zobrať si lístok na prednostne vybavenie deti? Potrebujem nove doklady, pre ročne dieťa aj pre seba. Viem, že v klientskom centre to určite je, no neviem či aj na polícii na Ružinovskej. A v klientskom centre je vraj strašne veľa ľudí, tak rozmýšľam či na Ružinovskej nebude lepšie.
Dakujem.

lienka9
13. júl 2023

@nienna3 ano da sa to aj tam.do 3r.dieta musi byt s tebou.bola plna cakaren,my sme boli vybaveni asi za 5minut 🙂

vikusjk
13. júl 2023

@nienna3 ano, vies si zobrat speci listok pre dieta do 3r. Nech ta neodradi rada, ktora je uz ku listkomatu, pretoze tam sa caka najprv ku listkomatu a potom uz s listkom na vybavenie. Kludne radu obid a prejdi az k listkomatu s tym, ze ty potrebujes iny listok.
Rovnako ludia, ktori si idu vybrat uz hotove doklady obchadzaju radu, lebo na vyber im to listok da, len na vybavenie dava klasicky listok az po tom, co niekto odide uz od okienka a tak pusti dalsie cislo. Ale rezervacie a tieto prednostne vydava.

stormie
13. júl 2023

@nienna3 da ale prednostne ti vybavia len dieta, ty si budes musiet pockat - vlastna skusenost

katuska93
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katuska93
13. júl 2023

@stormie nás teda zobrali naraz, veď v čom by bola tá výhoda ísť prednostne s dieťaťom a potom s ním ešte aj vystáť radu na vlastný doklad? Ešte ten pán na vrátnici mi bol zobrať lístok, nech sa tam nemusím s bábätkom pretláčať

nienna3
autor
13. júl 2023

@stormie tak dúfam že to takto nebude :( ja som v tom, že ked sa vybavuje dieťaťu, tak jeden rodic si môže vybaviť tiež. Ale možno je to o tom konkrétnom úradníkovi

nienna3
autor
13. júl 2023

Vďaka za info, tak pôjdem na tu Ruzinovsku, dúfam že tam nebudú zazerať keď obidem celú radu.

stormie
13. júl 2023

@katuska93 mna otocili s tym ze prednostne len dieta, to ze je so mnou a potrebujem doklad aj ja nie je na prednostne vybavenie

alexandra383
13. júl 2023

@nienna3 bola som pred tyzdnom, zobrala som jeden listok prednostny pre dieta do 3 rokov a vybavila som aj pas pre seba. Uplne bez problemov

lucyliu
14. júl 2023

@stormie a aj pre dieta si potrebovala? Ked len rodic potrebuje a dieta nie, tak sa neda ist prednostne, ale s dietatom si moze aj rodic robit doklady urcite.