Endokrinológ/ička s voľným termínom - Bratislava

nikac_
17. feb 2022

Ahojte.
Poznáte dobrého endokrinológa/ičku v Bratislave, ktorý/á má voľné termíny? Písala som dvom a zatiaľ mi obe vedeli poskytnúť termíny až v júni alebo septembri. Ďakujem.

modro_zelena
17. feb 2022

@nikac_
doktor Oravec, minuly týždeň som mu volala a dnes k nemu idem. Zatiaľ som ho ešte nevidela ale napriek tomu si dal už len počas telefonátu toľko času na mna, že ma úplne ohúril svojim prístupom. Platí sa u neho ale aspoň necakas pol roka na termín. Skús mu zavolať. Je z BA

katherine12
17. feb 2022

@modro_zelena k dr. Oravcovi chodim vrelo odporucam.. Jedine negativum vsetko sa u neho plati inak velmi empaticky starostlivy a mily doktor

modro_zelena
18. feb 2022

@katherine12 áno platí, ale dokonca povedala by som že ani tie ceny nie sú take prehnane. Mna veľmi milo prekvapil, ľudsky aj odborne. Dokonca keď sme pri tom platení, tak sám si tak zvažoval že ake testy mi porobit, aby som neplatila zbytočne za to čo nepotrebujem🙂 vacsinou som sa stretla u iných s oresne opačným prístupom, on vždy vopred upozornil na cenu. + jeho prístup, že sám mi vola, alebo po zmeškanom hovore sám sa ozve naspäť a nikam sa neponáhľa, dá si na pacienta čas. Som do neho :D

usmiatamima1987
19. feb 2022

@katherine12 prosím ťa kontakt na neho môžes napísať? Dakujem

gemerka17
19. feb 2022

Ja som objedná k mudr. Mojtovej (steniclinic). Termin mi dali na polku apríla. Volala som koncom januára. Nemala by som platiť nič.

bublinka127
8. máj 2022

@gemerka17 ahoj ako si dopadla u Dr Mojtovej?

gemerka17
8. máj 2022

@bublinka127 ahoj neplatila so nič. Lekárka je vedomostný priemer ako 99% endokrinolog. Prístup bol mierne arogantnejší. Veľa nenaskáčeš ani nenavyberáš a zázraky nečakaj, len to čo ich naučili v škole. Celkové hodnotenie 5/10.

emilia_23
30. júl 2022

@modro_zelena
ja som tam tiež bola na vyšetreni s problémom so štítnou žľazou , zaplatila som si celu paletu rôznych vyšetreni , venoval sa mi sice hodinu , ale to najdôležitejšie mi neurobil a to sono štítnej žľazy lebo to nerobí. Potom som absolvovala druhé vyšetrenie v Steniclinic kde mi urobili hneď sono aj punkciu štítnej žľazy a zistili vážny problém a už som po operácii a liečbe .