Endokrinológia Pro Care Central Bratislava

18. okt 2023

Boli ste prosim vas niekto na endokrinologickej ambulancii v pro care central v Bratislave
( Jelačičova7)?Boli ste tam spokojni?
A viete poradit ci robia odbery na ambulancii alebo v tom odberovom centre?

ladia
18. okt 2023

bola som ale v ramci procare mam uz 3 endokrinologicku ziadna tam dlho nevydrzi kazda mi povie nieco ine. Odbery robia v tej odberovej miestnosti . nie priamo na ambulancii

autor
18. okt 2023

@ladia juj dakujem za odpoved a tieto co su tam teraz asi nepznas ze?

ladia
18. okt 2023

nie zial nepoznam ale strasne dlho sa caka na terminy to viem urcite .

madla60
18. okt 2023

Mala som jednu lekárku, odišla úplne z Procare. Bola v želežničnej poliklinike a tam som chodila na odbery.Teraz chodím k inej, na Jelačičovú, som spokojná, odber je v odb. miestnosti. Objednávam sa hneď ako odídem od lekárky, tri mesiace dopredu.

autor
18. okt 2023

@madla60 jj ja som myslela ten pro care Jelacicova 7 ( to mi naslo) len ja som myslela ze to je v tej byv.zeleznic.poliklinike a to je teda asi inde

autor
18. okt 2023

@madla60 aha uz vidim podla mapy..to je inde za tou vyskovou budovou Orange.Cize na tej Jelacicovej beru krv tom odberovom centre.Kde sa objednas ked ides od lekara..
A oni maju potom sestricku na amb ci len lekarka tam je?

matula77
18. okt 2023

ja chodim do centralu na end. do procare uz par rokov - doktorku mam stale tu istu. Krv neberu priamo v ambulancii, vzdy mi daju termin na krv bud pred kontrolou alebo po a ak po tak mi vysledky zavolaju.

autor
18. okt 2023

Dakujem Vam dievcata za odpovede

madla60
18. okt 2023

neviem, či máš ešte záujem o odpovede, železničná poliklinika - tam mali len niektoré poschodia - ale to funguje už len do konca roka. ...Objednávam sa na recepcii bud na poschodí alebo určite na 2. poschodí. Objednávam sa na odber a následne na kontrolu.

autor
18. okt 2023

@madla60 ďakujem 🙂