Evanjelická materská škôlka v Bratislave - skúsenosti

dariana46
11. júl 2021

Pekny den, chodi niekomu z vas dietatko do tejto skolky v Petrzalke? Ake mate skusenosti? Dakujem za kazdy nazor. 🙂

meli79
15. júl 2021

@dariana46 Mne tam chodili obe deti, za mňa veľká spokojnosť! Deti tam chodili radi, pani učiteľky super, veľa programu, malá škôlka - rodinná atmosféra, deti sú vedené k viere veku primerane, bývajú aj vystúpenia v kostole. Tak v kocke. 🙂

dariana46
autor
31. aug 2021

@meli79 super, dakujem! Tesim sa, pozajtra zaciname 🙂

engel76
31. aug 2021

@dariana46 vsetko bolo ok. My sme vychytali dobry kolektiv, deti nebybali chore, teraz pocas opatreni sa merala teplota a nik chory sa nedostal do skolky. Pani ucitelky su fajn.

mandaranka123
5. máj 2022

@dariana46 dobry vecer, chcela som sa opytat, ci ste nakoniec dali dietatko do skolky a este som sa chcela opytat, ze ci deticky su tam aj mladsie ako 3 roky. dakujem

dariana46
autor
5. máj 2022

@mandaranka123 ano,asi mesiac tam chodila,vsetko bolo v poriadku,velmi zlate pani ucitelky,mala skolka,menej deti,bolo to super.nakoniec sme dostali miesto v statnej skolke a prestupili sme.neviem,ci beru aj mladsie deticky,vtedy mali viacero volnych miest,v septembri 2021 mnoho deticiek ani nenastupilo.drzim palce 🙂 za nas velmi fajn skolka

mandaranka123
25. máj 2022

@meli79 a @dariana46 ahojte 🙂, chcela som sa Vas opytat, ci nahodou neviete, ci deticky su v skolke mladsie aj ako 3 roky a ci maju aj nabozenstvo a anglictinu. a ako su deticky rozdelene, ci vsetky spolu, alebo podla veku. Dakujem krasne.

engel76
25. máj 2022

@mandaranka123 pan farar chodieva kazdy tyzden, inak pozri na stranke skolky rezim dna. V skolke su 3 triedy, podla veku.