Gynekológ v Bratislave

merry1315
30. aug 2021

Ahojte/Dobrý deň,
viete mi prosím poradiť dobrú gynekologičku/gynekológa v Bratislave? Ďakujem za vaše odporúčania ☺️

sisabe
30. aug 2021

@merry1315 BA Vajnory MUDr.Kotek berie mimo rajon do nadštandardu.Som veľmi spokojná .

terkaaa248
30. aug 2021

@merry1315 presne, doktor Kotek je spicka, sama k nemu chodim, velmi som s nim spokojna

lucjja
30. aug 2021

@merry1315 ja chodim do Gynaex, tiez sukromna, podla mna beru urcite novych pacientov... ja konkretne chodim k Mudr. Diveky a som spoko, ale bola som aj u Mudr. Borosovej a tiez bola velmi fajn ☺️ ale teda je to sukromna ambulancia, za vsetko si platim

emalka
31. aug 2021

u Divekyho v Gynaex som aj ja a spokojnost. Je tam ale jeden problem - nevedia ta vypisat na pnku. Ak by si musela ist na pn z gynekologickych dovodov, tak ti daju papier pre obvodneho lekara a ten s tym moze mat problem (mozu mu neschvalit tu pn alebo robit riadne komtroly).
Cize kym si zdrava je.to super, odporucam prehlasit sa akonahle zacnu problemy.

lucjja
31. aug 2021

@emalka a nie je to tak u vsetkych gynekologov? ze poslu k vseobecnej? 🤔 neviem veru, v zivote som nebola PN 😅

emalka
31. aug 2021

@lucjja nie, normalny gyno co ma zmluvy s poistovnami ta vie vypisat na pn, sukromny nevie.

daisylucky
4. sep 2021

@merry1315 MUDr. Konová v Medifem

annlia
8. sep 2021

Mudr.Blašková-Dubravka ale ma ambulanciu aj asi niekde v centre ak sa nemýlim skús kuk na nete 🙂

bianka_012
9. jan 2023

@annlia Máš skúsenosť, či keď som z iného mesta, tak ma zoberie ako novú pacientku ?

annlia
11. jan 2023

@bianka_012 ja som z východu, trvalý pobyt v BA som nemala a zobrala ma☺️