Gynekológ v Ružinove

sonka_miro
11. jan 2022

Prosim.neviete ci je v Ruzinove gynekolog ktory by ma zobral aj tehotnu(zacala som uz druhy trimester). S mojim som spokojna ale natolko uz pozdvihal ceny ze je to uz neunosne( za kazdu poradnu tam necham cca 100€).

emalka
11. jan 2022

@sonka_miro wow, tolko neplatim ani u mojho co je sukromny bez zmluv s poisťovňami 🤦‍♀️😳 poradne boli 30-50€ v zavislosti od toho co robil.
Je to Gynaex na Zahradnickej, viem ze tam prechadzali nejake baby pocas tehotenstva.

marcellka32
12. jan 2022

MUDr.Lubomir Diveky

sonka_miro
autor
12. jan 2022

@emalka dakujem popytam sa, toto tiez sukromny aj zmluvy ma s poistovnami ale kazdy ultrazvuk 85, test na cukrovku 20 a to si sama kupujem v lekarni a tak isto niektore odbery si platim proste katastrofa, zacala som 14tt a uz cez 400€ som tam nechala, v prvom tehu som tiez chodila k nemu ale behom 2 rokov dost podvihali ceny.

sonka_miro
autor
12. jan 2022

@marcellka32 opytam sa dakujem

zuzkagg
14. jan 2022

@sonka_miro skús gyn fiv, ako tehotná zaplatíš poplatok tuším 130€ a potom som už neplatila nič, len jeden veľký ultrazvuk okolo 30€

travelllerka
17. jan 2022

Obgyn v trnavke, tam pracuje Drab alebo Chúda, popytajte sa, či Vás zoberú. Ja som chodila už všade možne, gynaex, Koch.. tu som spokojná, nečakáte väčšinou dlho, dá sa aj zaparkovat ľahko, je to tam príjemné, sestričku poznám ešte z Kocha, prestúpila sem. A platíte len za výkon ako napríklad sono, to je 8€. Akurát nepredpisuju antikoncepciu, zrejme kvôli viere. A sú pôrodníci, takže môžete tam chodiť až do pôrodu