Hľadám adoptívnych starých rodičov alebo tetu

liliana8
11. nov 2023

Ahojte, po viac ako 10 spolocnych rokoch ma s malym dietatom opustil manzel...nasiel si inu. Rodina bola pre mna vzdy najdolezitejsia a chcela som dopriat svojmu dietatu detstvo v uplnej rodine, zial nestalo sa :/ Kedze moja rodina je daleko a sme spolu malo, chcela by som pre nas najst adoptivnu rodinu. Sme z blizkeho okolia Bratislavy. Ak sa tu najde niekto osamely, kto nema deti/vnucata alebo ich ma v zahranici, tak by som bola rada, ak by sme sa nasli a rozumeli si. Kazdy potrebuje v zivote niekam patrit, mat vzajomnu oporu a niekoho na zdielanie zivota a to by som chcela dopriat aj mojmu dietatu a sebe. Kedze na dalsi vztah sa este necitim, budem rada, ak najdem niekoho, kto by chcel s nami travit cas...niekedy na ihrisku, niekedy na kolaciku, na vylete do prirody, v zoo, atd. Nemam vobec na mysli financnu stranku, kolacik aj vylet si sami zaplatime, hladam skor ludskost a dobrych ludi v zivote, aby sa clovek necitil sam. Ak este nemas deti a chcela by si byt "adoptivna teta" alebo kamaratka, pripadne mas vnucata v zahranici alebo ich nemas a chcela by si byt nasou "adoptivnou babkou" budem rada, ak sa stretneme a sprijemnime si navzajom zivot❤

ravehami
11. nov 2023

To je pekne, drzim palce 🙂

liliana8
autor
11. nov 2023

@ravehami Dakujem❤️

lanyiova
11. nov 2023

@liliana8 krásne je to napísané dúfam že život budete mať krásni aj ja som s bratislavi a mám len priateľa a deti ešte nemáme mám však 21rokou tak som si povedala že pre mňa je to ešte skoro lebk aj ja som v práci ale teraz mám dovolenku a som doma rada by som bola keby som mohla vám spraviť tu radosť a mohli by sme sa stretnúť v Bratislave mám veľmi rada dedí ak by vám to nevadilo práve sa rozprávam s priateľom o tom a keby vám to nevadilo nejakí menší darček pre dieťa?????ak by som mohla ak vám to nevadí....

111iviivi
13. nov 2023

Pekný deň prajem, som bezdetná vdova, príbuzných mám ďaleko, a veľmi mi chýba rodina. Hľadám si náhradnú rodinku z BA a okolia. Bývam sama v RD, nehľadám opateru ani finančnú pomoc, iba lásku, ktorú aj ponúkam.
Rada sa s Vami stretnem niekde na kávičke a zoznámim.

ddaassuullaa
13. nov 2023

@111iviivi & autorka, dievcata, drzim vam palce, nech vam to vyjde🤞✊️🍀🍀🍀🍀🍀 prvy prispevok, ktory ma tu uprimne chytil za 💝

liliana8
autor
15. nov 2023

@111iviivi Napisala som Vam spravu 🙂

111iviivi
18. nov 2023

@liliana8 dobrý deň, vidím len túto správu, nič viac 🤔

2006_1211
18. nov 2023

@liliana8 koľko má dieťa rokov? Mi sme síce není z Bratislavy ale z dediny pri Galante som mlada mamička s 8mesacnou dcérkou keby chcete tak by sme mohli byť aspoň v kontakte cez modrý koník a písať si o živote co sa nám stalo a aké majú deti úspechy a podobne