Hľadám kámošku na kočíkovanie - Bratislava 4

lenockaaa
6. júl 2020

ahojte maminky, hladam kamosku na kocikovanie a pokec, na ihrisko, nam 37 r. sme z Dubravky, mam 3 deti- 12, 10 ( to uz su samostatne kočky) a teraz som s najmensou 7 mesacnou dcerkou na MD. Kamosky uz maju odrastene deti a tak sme casto same. Ak ste na tom niektora podobne, tak napiste, budem sa tesit....

didi277
9. júl 2020

@lenockaaa ahoj ja byvam na kramaroch amam 20mesacnu

x_mery_x
9. júl 2020

Ahoj, ja by som aj isla mam 28r a prveho synceka, na konci jula bude mat 6 mesiacov, som tiez z Dubravky na Fedakovej ;)

lenockaaa
autor
9. júl 2020

@didi277 ahooooj my sme z dubravky, chodievate aj do tychto nasich koncin sem tam?

lenockaaa
autor
9. júl 2020

@x_mery_x ahoooj jeeej tak to sme skoro susedky 🙂 my byvame na gallayovej, radi vybehneme hocikedy na prechadzku 🙂

x_mery_x
10. júl 2020

@lenockaaa tak to by bolo supeer, bola by som.rada ;) aspon by mal.maly prvu kamosku :D :D

lenockaaa
autor
10. júl 2020

@x_mery_x supeeer tak buduci tyzden by sme sa mohli dohodnut. Poslem cislo do spravy. 🙂

matovicova
10. aug 2020

@lenockaaa ak ti mozem poradit zacni s malou chodit na kruzky a do herniciek, tam si najdes kopec kamosiek s rovnako starymi detmi 🙂

didi277
10. aug 2020

@lenockaaa ahoj aj ano ale skor do devinskej

petkaaa92
21. mar 2023

Ja by som sa potešila nejakej mamičke-kamoške z Devínskej, 🙂 mám rok a pol staré baby dvojky ktoré milujú deti 🙂