Hľadám si dobrú kamošku - Bratislava a okolie

eika22
8. sep 2021

Ahojte, mam 28 bývam a pracujem v Bratislave a hľadám si parťáčku na spoločné trávenie voľného času. Som ukecaná, zábavná baba, ktorá má rada šport, divadlo, kávu, cestovanie, obyčajné prechádzky a zaujímavé debaty. Mám snúbenca a som bezdetná. Ak sa nájde baba, ktorá je na tom podobne, kľudne sa ozvi 🙂

malia18
8. sep 2021

@eika22 skús skupinu na FB hľadám si kamošku alebo tak nejak tam je veľa dievčat z BA alebo z KE Poprad Prešov a tak hlavne z týchto miest tam skôr nájdeš niekoho ako tu 🙂 ja som sa tak spoznala s pár ľuďmi

damiana1992
9. sep 2021

@malia18 takú mi ani nenaslo, ani žiadnu podobnú 😀

eika22
autor
9. sep 2021

@damiana1992 mne to napr pride, ze tu skor zeny zareaguju 🙂

malia18
9. sep 2021

@eika22 no to si nemyslím tam si práveže vedeli dosť baby písať a nikde nie je napísané že sa nemôžeš nejakej ozvať ty keď vidíš že si zháňa v tej skupine kamarátku a je z takého mesta ako ty tak kľudne môžeš napísať aj ty prvá 🙂....
@damiana1992 pardon skupina sa volá kamarátky-kamošky skús pozrieť

eika22
autor
10. sep 2021

@malia18 ver mi, že ozvať sa niekomu prvá vôbec nemám problém 🙂

eika22
autor
10. sep 2021

@malia18 a dík za tip.🙂

malia18
10. sep 2021

@eika22 nehovorím že máš len že si myslím že tu sa menej zoznámiš ako tam ja som si tam našla kamošky dve takže preto z vlastne skúsenosti vravím držím palce

ewelinka21
13. sep 2021

@eika22 Ahoj pisem ss 🙂

evkys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domciii8
19. sep 2021

@eika22 Ahoj 🙂 volám sa Dominika a v Bratislave žijem spolu s priateľom približne dva roky. Tiež hľadám kamošku na trávenie voľného času, prechádzky, výlety, kávu a pod. Takže ak ešte hľadáš kamošku budem moc rada keď sa ozveš 🙂

beautyporadca
22. jún 2022

@eika22 ahoj rok starý “post” ale možno ešte aktuálny? Tiež som na tom tak isto, rada by som sa spojila, ak máš čas 🙂

patty821
24. júl 2022

Ahojte, je to ešte aktuálne ? Tiež hľadám kamarátku z ba na trávenie voľných chvíľ. Mám 30 a som z BA. 🙂