Hľadám si kamarátku v Bratislave

nattka176
9. mar 2022

Ahojte, hľadám si kamarátku. Bývam v Bratislave (som tu presťahovana) a tak tu moc ľudí nepoznám. Hľadám si kamarátku ku káve, vínku, na babské večery, pripadne ísť si zacvicit, zaplávať alebo nakupovať.
Skratka typické babské veci.
Mam čochvila 22 rokov, som ukecany a priateľský typ.
Môžeš byť kľudne aj mamina, deti mám veľmi rada, alebo mat zvieratá, psíkov ktorých by sme chodili venčiť.
Som z Petržalky ale ak si aj z iného kúta Bratislavy, nieje problém
Budem rada keď sa ozveš.

22abigail22
9. mar 2022

@nattka176
Ahoj! 🙌
Mám 26 rokov, bezdetná a som tiež nie som pôvodne z BA. 🙂 Keďže COVID (obmedzenia) a homeofice, nemám veľké možnosti spoznať nových ľudí. 😔 Bývam ale v Dúbravke.
Ak chceš, pokojne mi napíš IP (správu) alebo si môžeme napísať cez FB či WhatsApp (nemám Instagram). 📩

michael_ba
14. mar 2022

@nattka176 ahoj aj ja som z Petržalky, mam 26 rokov a rada by som niekedy zašla na vino alebo kávu 🙂 mam aj psíka, takže by sme mohli ísť spolu aj venčiť. Ak máš záujem kľudne mi napíš🙂

4erecka
23. mar 2022

Ahoj, me je 23. Rada nekam s nekterou z Vas zajdu. BA okoli Stare mesto. Na jogu/kavu/drink/jen tak do mesta posedet/vylet se psem. Kdyztak napiste 🙂

matillee
27. mar 2022

@nattka176 Ahoj nedávno som sa taktiež presťahovala, do Bratislavy a hľadám milé dievča na všetky tie babské aktivity a pripadne z toho môže vzísť skvele kamarátstvo🙂 Kľudne napíš na instagram @itsmatille alebo na mail m.matinka.m@gmail.com a môžme niečo podniknúť🙂

mis_cha_ela
27. mar 2022

@nattka176 Ahoj, ja som sa nedávno presťahovala do BA a zatiaľ tu veľa ľudí nepoznám takže by som bola veľmi rada za nejakú kamošku 🙏 Mám 25, milujem umenie aj kávu, nedávno som začala cvičiť takže by som bola aj za spoločné športovanie aj keď som ešte len začiatočník v tejto oblasti 😊 inak som trochu introvert, no neskutočne rada sa rozpisujem na každú tému a vediem hlboké debaty 😊

veroni29
16. aug 2022

Ahojte hladam si kamosku z BA, mam
29, porozpravat sa, pripadne vyvencit psika z utulku 🙂

janka_so
31. aug 2022

Ahojte, žijem v BA a mám 28 rokov. Rada by som si našla kamarátku. Samej mi je ťažké niekam ísť keďže som introvert a bola by som rada, keby som si našla parťáčku.

aiwii_7
29. mar 2023

@veroni29 ak je to aktuálne, tak sa kľudne ozvi 🙂