Hľadám študentku logopédie

july27
13. jan 2022

Hľadám študentku logopédie, ktorá by vedela precvičovať rôzne aktivity na rozvoj reči s mojím 3 ročným synom. Miesto Bratislava Nové Mesto, príp podľa dohody, samozrejme platba na hodinu ☀️

kacena4
13. jan 2022

napis na specialnu pedagogiku na univerzitu komenskeho studentkam preposlu mail skor sa ti niekto ozve

lauha21
15. jan 2022

@kacena4 logopédia sa neštuduje na špeciálnej pedagogike. Na Slovensku je na Komenského katedra logopédie. Špeciálny pedagóg nemá vzdelanie na poskytovanie logopedickej terapie, bohužiaľ to tak na Slovensku stále nie je všade, ale na špecke je len zlomok toho čo sa učí na logopédii, práve z tohto včasného rozvoja reči.

kacena4
15. jan 2022

@lauha21 urcite specialny pedagog ma ine vzdelanie ako logoped ale statnice z logopedie moze mat aj specipedagog

lauha21
15. jan 2022

@kacena4 tak to je pravda, ale je to pre nich jeden štátnicový predmet, takže sa to velmi nedá porovnať a čo sa týka náročnosti štúdia tak určite tiež nie😊 nemyslela som to zle, len že sa dá prípadne napísať, aby kontaktovali priamo študentky logopédie, ktoré to študujú a budú z nich logopédky

lauha21
15. jan 2022

@july27 odporúčam prečítať si Knihu o detskej reči (dostupná na internete) - sú tam komunikačné stratégie pre rodičov, ktoré pomôžu reči dieťaťa ak sa aplikujú do bežnej komunikácie - veľa detičkám stačí toto, na lepší rozvoj reči. Netreba sa zľaknúť je ich tam veľa skúste najprv 2-3 a potom pridajte uvidíte ako to pôjde 😉

paularusnakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eukaliptus
7. nov 2023

@july27 Dobry den. Nasli ste niekoho?