Hľadáme kamoša / kamošku! Ozvite sa nám

alicka1113
11. máj 2009

Ahojte maminky, nájde sa medzi Vami tieš niekto hľadajúci kamošku pre seba a kamoša pre dieťatko. Môj syn má 33 mesiacov a sme z BA Starého mesta. Budeme radi, ak sa niekto ozve 😉

petaba
11. máj 2009

Ahoj my sme z Račka 🙂 Ja mam 24 mesacnu dcerku 🙂

alicka1113
autor
11. máj 2009

Ahoj Peta, my bývame pre SAV, takže celkom blízko🙂 Kam chodievate von?

petaba
11. máj 2009

My chodievame vacsinou do parku na Račko a vy?

alicka1113
autor
11. máj 2009

My do Horského parku, alebo sa tárať do mesta smerom do centra🙂 Tak keď budete mať čas, môžeme niečo dohodnúť. 🙂

petaba
11. máj 2009

radi 🙂 vsak ak sa vam bude chciet mozte aj vy dobehnut, my mame este kamosa a teraz mal 3. roky tak by si urcite rozumeli 😉

bublinaz
13. máj 2009

ahojte, my sme mladsi, mame 10mesiacov, ale tiez hladame 🙂 sme z kramarov a v pohode dobehneme na HoPa, aj na racko :o)

guga
13. máj 2009

do party sa hlási aj Petržalčanka 🙂 😉

petaba
13. máj 2009

nooo sa nam to tu rozrasta... len tak dalej 😉

emogeon
14. máj 2009

ahoj alicka, pridavame sa do klubu 😵 ja chodim casto do horskeho... z kramarov na skok 😎

bublinaz
14. máj 2009

len alicka akozto iniciatorka sa tusim niekde stratila 😲 🙂

alicka1113
autor
15. máj 2009

🙂 Baby, prepáčte, nestratila, akurát som až teraz mala čas na net 😎 Na račko môžeme dobehnúť, hoci to máme trochu od ruky,ale keď je už pekne tak v pohodičke. A do Horskáča hocikedy. Tak dohodneme nejaké hromadné stretko pre nás všetky na začiatok? 😉 Budúci týždeň by už malo byť krajšie...

bublinaz
15. máj 2009

pocasie sa na nas vykaslalo, to je fakt ☹ dufam, ze do zajtra sa umudri, mame naplanovanu opekacku 🙂

emogeon
15. máj 2009

sme sa vratili z prechadzky a mala som len tricko mne sa zda teplo tak dufam ze sa otepli aj na vikend 😵
alicka mozme sa dohodnut na bud. tyzden len aby sme sa do nejakeho dna a casu zmestili vsetky 😀

bublinaz
17. máj 2009

mne zatial nevyhovuje pondelok 😀

alicka1113
autor
17. máj 2009

Ja mám tento týždeň zrovna dosť nabitý. Ale mohla by som v pondelok doobeda v horskáči. V utorok a piatok nemôžem a v stredu a štvrtok len poobede. Spravím to teda tak, že Vám pošlem cez IP mobil a ak sa niekomu bude chcieť, pošlite mi prosím sms, budem sa tešiť 🙂 . A to hromadnejšie stretko by bolo asi lepšie až na budúci týždeň, ak Vám to takto nehodí. 😉

petaba
18. máj 2009

mne by tiez asi vyhovovalo radsej az ten buduci tyzden 😉

emogeon
19. máj 2009

mohli by sme teda bud. tyzden nieco zorganizovat baby no nie ? 😎

bublinaz
19. máj 2009

som za 🙂

emogeon
19. máj 2009

btw ja s bublinaz sa zajtra niekde chystame mozno do HP..ak mate chut pridajte sa 😉