Hodiny klavíra zábavnou formou pre štvorročné dieťa v Bratislave

sandia1
10. okt 2021

Vie mi niekto poradit dobru alebo dobreho ucitela klavira, ktory by zabavnou hravou formou vedel ucit na klaviri 4 rocneho chlapca z Bratislavy? Moze byt aj prezencna vyucna aj online vyucba.
Dakujem.

maximilie
10. okt 2021

@sandia1 tak tu sa pripnem 👀
Dokonca online 😶
4r? Nemáš v tom chybu?

deedol
10. okt 2021

u nas na sidlisku je toto pre takych malych (a dokonca este mensich), ale nemam osobnu skusenost:
http://www.artesia.sk/

oli18
11. okt 2021

Ja mam doma varhany a obcas, ked pridu vnucata, im ich dam, aby brnkali. A poviem ti, ze ziadneho zo styroch (9, 6, 5, 2 r) to dlhsie, ako 10 min nezaujimalo.

sandia1
autor
11. okt 2021

@deedol ok, dakujem

sandia1
autor
11. okt 2021

@maximilie nemam v tom chybu 🙂 viem, ze aj poniektore 4rocne deti sa uz zacinaju oboznamovat s hrou na klavir, a doma mame digitalne piano, len ja to neviem ucit, ale videla som nejake hodiny klavira na youtube pre malicke deti a dost sa mi to pacilo avsak zial vsetko iba po anglicky, tak preto chcem najst niekoho kto to bude vediet velmi hravou a detskou formou ucit po slovensky 🙂

sandia1
autor
11. okt 2021

@oli18 ano, vacsinou to tak byva :D

guudy
11. okt 2021

@sandia1
Moja mama uci klavir vyse 40 r, ja som chodila na klavir, obe moje deti tiez.
Za mna len tolko, ze online vyucovanie pre tak male dieta je absolutny nezmysel. Zaciatocnik v akomkolvek veku potrebuje osobne vedenie ucitelom, nacvik spravneho drzania ruky trva niekolko rokov. Ked si teda odmyslime dalsie faktory, napriklad sustredenost pri online je v podstate nulova. Mame pocas online hodin v lockdowne pravidelne odbiehali aj 7-8 rocne deti, ktore uz rok dva chodili prezencne. Nemala ich ako zavolat naspat. Ked po par minutach prisli naspat, bolo znovu treba ‘nastartovat’ sustredenie…za beznych 35 min sa nestihlo v podstate nic oducit.
Moj nazor je, nechat v tomto veku, nech si brnka, co ho/ju bavi. Ist do zus na zapis v najskor v 5 rokoch. Ta vekova hranica ma proste svoje opodstatnenie, napr ze ucitelka nemusi na hodinach riesit plac dietata, pripadne ho pravidelne ‘lovit’ spod klavira (poznam konkretne dieta). Zapis byva v maji/juni, kazda zus ma terminy na svojom webe 🙂
Nie vsetko, co je na internete, je aj pouzitelne v praxi… 🙂

kulumulu123
11. okt 2021

📍

sandia1
autor
11. okt 2021

@mery34 dakujem

mery34
11. okt 2021

@sandia1 je to mix - noty zabavnou formou, aj klavir aj flauta. Lucisa je skvela. 🙂

sandia1
autor
11. okt 2021

@guudy dakujem, a ano, urcite je lepsia prezencna vyucba

sandia1
autor
11. okt 2021

@mery34 dakujem este raz

tima1
7. jún 2022