I am looking for spanish speaking mom in Bratislava

dinadi
27. apr 2021

Hola! I am looking for a maternity leave buddy, native spanish speaker. I am Slovak, fluent in English and would like to practice my very beginner level Spanish. As my schedule with a toddler is rather unpredictable, I cannot visit any classes right now. Friendly informal conversation while strolling or having a coffee would be great!

babovka2321
27. apr 2021

@dinadi myslim, ze si to mohla napisat kludne po slovensky, ak by zena, ktoru hladas, nevedela slovensky, na tomto fore sa asi tazko objavi. Hladas podla mna na zlom mieste.

aliziana
27. apr 2021

@dinadi Podľa mňa skús skôr vo FB skupinách, pochybujem, že tu bude veľa španielskych native matiek...
+ doplnila by som lokalitu, lebo napr. také Čunovo s Devínskou by sa asi ťažko pravidelne stretávali

dinadi
autor
27. apr 2021

@babovka2321 skusam na viacerych miestach, dakujem.

dinadi
autor
27. apr 2021

@aliziana skusam na viacerych miestach, dakujem. Problem s lokalitou az taky nemam. Budem to riesit ak sa niekto najde.

prasiatko30
27. apr 2021

https://bratislava.cervantes.es/es/default.shtm myslim si ze ak byvas v bratislave najlepsi sposob ako zacat so spaninou je oslovit tuto instituciu - okolo nej sa aj zgrupujú spanieli - sa mi zda, vacsinou na instituto cervantes vyucuju spanieli vyslani zo spanielska

desore
27. apr 2021

Neverim, ze by na tomto fore bola Spanielka. Myslim, ze si budes musiet zaplatit hodiny spanielciny, nikdo to nebude robit zadarmo.

moncich
29. apr 2021

@dinadi hola, soy eslovaca pero hablo ingles y espanol bastante bien. Vivia en Valencia algun tiempo y tengo el certificado de C1 de espanol. Vivo en Rača y tengo dos hijos (1 año y 4 años). Si te apetece, podemos quedar y tomar café hablando espanol.

dinadi
autor
29. apr 2021

@moncich hola, mucho gusto😊 Puedo escribirte un menjase privado más tarde? Estoy muy ocupada hoy, pero quiero mucho hablar contigo!

daisylucky
29. apr 2021
moncich
29. apr 2021

@dinadi claro que si, escribeme 🙂