Je nejaká gynekologická pohotovosť v Bratislave?

22. apr 2022

Je nejaká gynekologicka pohotovosť v Bratislave? Ak áno, aká je cena?

melanta
22. apr 2022

Antolská, Ružinov, Kramáre, tam sa neplatí alebo asi len ten 2 eurový poplatok. A potom súkromná klinika Koch, ich pacientky neplatia nič, nepacientky myslím 30 eur.

travelllerka
22. apr 2022

Nepacientky v Kochu 60€, teda taká je moja skúsenosť pred mesiacom

melanta
22. apr 2022

@travelllerka tak sa to dvihlo, ja som ich pacientka, 30 bola posledná suma, čo si pamätám.

terezkaa22
22. apr 2022

CP Antolská

hviezda1113
23. apr 2022

@travelllerka
@melanta robia u Kocha prosim aj morfologiu v tehotenstve? Neviete poradit..potrebovala by som to urgentne.

melanta
23. apr 2022

@hviezda1113 áno, je tam viac lekárov s certifikátom. A potom aj v Interklinik, myslím Dr. Gavorníková.

hviezda1113
23. apr 2022

@melanta a robia to aj ked potrebujem len konkretne tento jeden ultrazvuk a nic ine lebo nikdy som tam nebola a nenavstevujem tu nemocnicu ani tam neplanujem rodit..potrebujem aj nejaky vymenny listok alebo odporucanie? Lebo nic take nemam tak ci sa tam da ist len tak bez nicoho sa objednat.

melanta
23. apr 2022

@hviezda1113 samozrejme. Zavoláš na recepciu, povieš čo chceš, dajú ti termín. Opýtaj sa kľudne aj na cenu. Obe kliniky myslím majú cenník aj na webe, ale neviem či tam majú aj cenu za morfo pre neklientky.

hviezda1113
23. apr 2022

@melanta cenu som nenasla praveze...nevadi skusim zavolat len neviem ani kam lebo cisel tam je niekolko...vyskusam..dakujem pekne😉🙂