Kam na 3D/4D ultrazvuk - Bratislava

15. nov 2023

Ahoj. Chcem sa opytat kam na 3d/4d ultrazvuk a kedy v kolkom tt?V Bratislave. Je to nieco ine ako to vysetrenie skrining, co robi P. Cunderlik? Vobec sa v tom nevyznam. Zatial chodim len k svojmu gyn, ten mi nic nepovie, vzdy len odvrkne, ze to je zbytocne. Som v 12tt. Prosim o radu, odporucte mi kde robia ultrazvuk kde je vidno babatko aj do tvaricky a v ktorom tyzdni, a kolko to aktualne stoji penazi. Dakujem.

anavixy
15. nov 2023

3D/4D je len o tom ze mate peknu fotku, video, ale to uz dnes ma pomerne vela lekarov taketo utz. To co robi de Cunderlik je morfologicke sono a tam zistuje rozne anomalie vyvoj organov, proste vsetko tam vidi podrobne, tiez odtial mozete dostat fotku a aj video, ale nie je to zdaleka to iste 🙂 btw, fotka tvare je najkrajsia v 30tt, v 20tt sa uz podoba na cloveka, ale stale je to trosku mimozemstan (nema este tolko tuku takze je to take chuducka tvaricka, ale mna tesila aj ta)😬

lienka.7
15. nov 2023

@autorka asi mas na mysli morfo utz, ktorý sa robí po 20 tt. V BA sú top Cunderlik, Holan ci Slezak. Pokial ich chceš, objednavaj sa už teraz. Ešte v Kochu robia tento utz, nemôže ho robiť každý gynekolog.

kvetinka719
16. nov 2023

Ja som bola aj u slezaka, aj u holana, odporúčam holana. Ma špecializáciu okrem morfo sona na prenatalne kardio, zakladal myslím prenatalne kardio na SK. Okrem toho prístup profesionálny, komunikačné výborne zvládnuté a môžeš ísť aj s partnerom