icon

Kam sa chodíte kúpať s ročnými deťmi v Bratislave?

Včera o 16:41

Kam sa chodíte kúpať s ročnými detičkami? Bratislava

anonym_4d4c07
Včera o 17:56

Doma, v nafukovacich bazénikoch, či vo vaničke, alebo u babkovcov na záhrade. Kde inde s ročným?

avatar
minesasubu
Včera o 19:34

s ročným sme chodili všade , dostal malý bazenim do toho vodu a člapkal sa
na verejko do vody chodil až neskor hlavne jazerá a aquaparky