Koľko stojí morfologický ultrazvuk u MUDr. Holáňa?

15. júl 2021

Ahojte dievčatá, tie co ste boli nedávno u Dr holáňa na morfologicky ultrazvuku, koľko ste prosím platili? 😊Neviem to nikde nájsť na nete, ďakujem 🙂

hviera81
16. júl 2021

tusim ten registracny poplatok len, nieco cez 30e

scorpionflower1
16. júl 2021

no ja som bola pred 3 rokmi a stalo to viac ako 30 eur. Tusim tak 50-60. Bola som aj na UTZ v 12. tt ale u Slezaka a tam to bolo lacnejsie. On mal aj tento morfo lacnejsi a, podla mna, bol rovnako dobry ako Holan.

autor
16. júl 2021

Tak už som sa opýtala pána doktora keď sme volali, dá mi to cez poisťovňu keď prídem s odporúčacim lístkom od Dr 🙂 zaplatím len 33e poplatok za Registraciu do procare

coochy
19. júl 2021

nenechaj sa odrbat! vobec sa nemusis registrovat!!! ked mas vymenny nemusis nic procare platit

sheiluska
1. aug 2021

@coochy áno musí zaplatiť registračný poplatok ktorý platí myslím 1 rok. Takéto poplatky sa platia vo všetkých súkromných klinikách. Ak by nemala výmenný lístok tak platí nejakých 75€.

coochy
1. aug 2021

@sheiluska nemusi platit registracny poplatok 🙂 procare sa tvari ze musi ale nemusi 🙂

sheiluska
2. aug 2021

@coochy boli ste a neplatili ste ?

coochy
3. aug 2021

@sheiluska zial ja som klient procare :D ale nie na dlho, len viem aki su to odrbavaci

ina_ingrid
4. aug 2021

Kocky, a čakacie doby sú cca aké? Dakujem

hviera81
5. aug 2021

@ina_ingrid u holana vraj september, mozne uz oktober 😀

ina_ingrid
5. aug 2021

@hviera81 hej cca, u p. Dr. Cunderlíka to isté - k nim by som sa už mohla teraz zahlásiť len na usg v 30.tt., no ja som urýchlene (pre vlastný pokoj, ani nie na podnet gyn.) potrebovala rieišiť 20.tt.

autor
8. aug 2021

Dr holan na 8 týždňov vybookovany.. Ja som sa k nemu dostala našťastie cez známu lebo ma tiež inak nezobral, až keď sa známa za mňa prihovorila 😁😁 majú veľmi veľa teraz