Kolonoskopia pod celkovou anestéziou - Bratislava

melani19
2. sep 2021

Kolonoskopia pod celkovou anestéziou Kam do Bratislavy? Milosrdni bratia skusemosti?
Dakujemp

liljana
2. sep 2021

Naozaj chces riskovat zbytocne anestezu kvoli kolonoskopii? Kazda anesteza ma urcite % rizika. lepsie je lokalne utlmenie.

melani19
autor
2. sep 2021

@liljana to je tiez bez bolestne?

liljana
2. sep 2021

@melani19 Pri lokalnej anesteze je to bezbolestne, iba citis, co sa s tebou deje

melani19
autor
2. sep 2021

@liljana to je vlastne oblbovak? Akurat mi o tom pisali ze je to ako uspanie ze na nic si nespominaju.
Neviem lebo nepoznam :/ aˇ

simsalabim
2. sep 2021

@melani19 Moj otec tam chodi pravidelne. Bez problemov, trva to kratko, iba ho musim potom vzdvihnut, sameho ho nepustia.

melani19
autor
2. sep 2021

@simsalabim tam do Bratislavy?

simsalabim
2. sep 2021

@melani19 Ano k Milosrdnym.

melani19
autor
2. sep 2021

@simsalabim tiez upsavaju?

simsalabim
2. sep 2021

@melani19 ano, da sa aj za platbu, alebo zadarmo, ak je na to indikacia z poistovne - co moj otec ma.

marusiao
3. sep 2021

Bola som na Vajnorskej v poliklinike, chválim personál a znovu by som zvolila uspanie.

jackie_1992
5. sep 2021

@melani19 ahoj 🙂 ja chodím na kolono kazdy rok dokopy šesťkrát som bola + 4hod. Narkoza na operácii a som uplne v poriadku. Nedaj sa vystrašiť. 🙂 trebaat šikovného anesteziologa a okrem toho ak aj ides na kolono co trva dlho, Tzn. Max 45min. Tak to nie je tak dlho, aby ti to ovplyvnilo zdravie.

Ja som bola u Milosrdných len na gastroskopiu, teda žalúdok a nic milosrdne na tom nebolo.

Odkedy mam crohnovu chorobu chodím do IBD centra Assiduo ma Cintorinskej oproti sv. Michalovi. Pristup perfektný, lekári su na to specializovani. Zaplatíš si, ale ten pristup, prostredie fakt stoji zato. Pozri si, maju web.

Moj oco ide teraz na kolono, nedal si odo mna poradit, vyfasoval kopu mineralok... Ako.. Ti co u boli na kolono zrejme vedia, ze je to neúčinný hnus, z ktoreho je ludom na zvracanie. Mne dávajú jeden prášok Picoprep, vypijes v jednom pohári a potom uz len piješ napr. Jablkový džús, alebo vyvar a hotovo. 🙂 no, vsak si pozri a Uvidis. Vela zdravia!

melani19
autor
5. sep 2021

@jackie_1992 dakujem 🙂 mne ah sokonca uz poradili ani nepitntu hnusobu lebo mam uz asi dost zapalene . Lebo mam hnacky a s hlienom nikedd ylen hlien ide zo mna:(

melani19
autor
5. sep 2021

@jackie_1992 mpzem sa spytat kolko to u nich stoji? A beru aj akutnev dakujem

melani19
autor
5. sep 2021

@jackie_1992 len ja som mala pred 2 mesiacmi cisarsky a hned na to 6 tyzdnov oepraciu teda pred 5 tyzdnami aj to vsetko v narkoze prto ci nevadi len uz by mohlo by prist na to co mi je lebo
Tie bolesti a hnacky au strasne :(

cacianka
13. sep 2021

Oblbovak by ti mohol stačiť, narkózy si už teraz mala dosť. Kamoška to robí v NOu na Klenovej, vysvetlila mi že narkóza sa indikuje len nevyhnutne, musí byť anestéziológ, a keď to zvládol môj 80r svokor úplne bez, zvládneš aj ty s oblbovakov.
Pred mesiacom bola aj iná kamoška, tiež chcela narkózu, ale prehovorili sme ju na oblbovak.mala doprovod, po zákroku s rodinou obehli celú IKEA, cestovali ešte cez 2 hodiny, doma zalahla a decká jej ráno rozprávali že bola vysmiata celý deň ako lečo, úplne v pohode, nič si nepamätá.