icon

Kto nastupuje na logopédiu na UK v roku 2026/27?

avatar
eliskaaaaaaaaaa
Včera o 21:25

Ahojte je tu niekto kto sa dostal na UK na odbor logopédia?
Hľadám kamarátov čo nastupujú v roku 2026/27 💋

avatar
petik22
Dnes o 05:58

@eliskaaaaaaaaaa Ahoj, prosím ťa môžem sa spýtať z čoho boli prijímačky? ďakujem