Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

k.a.t.k.a.
9. mar 2009

diky čerti 🙂

bambi09
20. mar 2009

Ahojte maminky z Dlhych Dielov, nemozem spat, lebo malej lezu zubky,tak sa tu hrabkam v temach a tato ma zaujala. Dcerka v nedelu 15.3. mala rocik 🙂 🙂 ,ale teraz mame fakt tazke obdobie. Nie zeby sme inokedy spali dobre, kedze sa este kojime, ale toto je uz fakt 😝 . Ak sa mozem vjadrit k skolkam, tak moj 13-rocny syn chodil na Adamiho, bolo to uz davno, ale vcelku fajn skolka to bola, neviem, ako teraz, rada by som, keby tam chodila aj dcerka, ale to je este daleko. Co sa tyka prostredia, asi je najlepsia, zelen, aj vonku to maju pekne.A to kocikovanie...des,ten tie kopce,to je hroza. Ked vylezem z Karlovky hore,funim jak 100-rocna lokomotiva... 😀 😀 😀

bambi09
20. mar 2009

Ach jaj,nejako to tu viazne,malo sem chodite,baby,piste,piste,a ci nie je o com? 😝 My ideme von,je tam pekne,aj ked zima,ale tak svieti konecne slniecko,nech nas nabije pozitivnou energiou... 😀 😀 Uz nech je leto. Tak sa vecer stavim,ci ste to tu rozvirili,alebo to zas zapadne prachom.Sem sa a piste,piste co mate na srdiecku.Papa vecer... 🙂 🙂

horalka777
20. mar 2009

my sme len polrocni, zatial nechavam skolku plavat 🙂 ..ci uz by som nebodaj mala sondovat?? 😕 😅

bambi kde byvas? Ja uuuuplne hore pri lese 😉

bambi09
20. mar 2009

Ahoj horalka,len som mrkla,konecne niekto pise... 🙂 Ja byvam na Hany Melickovej,oproti tomu vysokanskemu baraku-Oberon sa vola ci ako? Nasa mala ma rok,ale tak so skolkou snad mame cas,pri synovi nebol problem,co je taky baby-boom,ci baby bum.Musim sledovat malu,idu jej zubky,zle spi a je jak opitaaaa 😀 😀

bambi09
20. mar 2009

A robis mi chutky,mam horalku v kuchyni,ale odolaaaavam,len dokedy? 😀 😀 😀

bambi09
20. mar 2009

Jaaaj,mne tu nieco smrdi,nasa mala je teraz biologicka zbran...pyrotechnikov volat nebudem,radsej ju prebalim... 😀 😀 😀

bambi09
20. mar 2009

baby,kde ste????? 😀

bambi09
20. mar 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak som sa chcela družiť,a nikto nič...tak páčko 😉

horalka777
20. mar 2009

no ja mam teraz na vikend husty program, ale cez tyzden sa mozeme druzit 😀

bambi09
20. mar 2009

horalka,ved ja len tak,aby rec nestala,nikto sem ani nemrkol,okrem nas... ☹ ale nevadi,budem sledovat,ci sa to tu trosku rozbehne,alebo to zapadne prachom 😀 ved pri detickach je stale co robit,len je dobre popisat obcas aj s inymi maminkami...tak pekny vikendik a ukaz sa zas... 🙂 😉

zitaje
20. mar 2009

Este ja sem obcas chodim, ked nezabudnem. 😉 Ale uz je neskoro, idem spat, lebo budem zase spat len nejakych 5-6 hodin, uz som ako matoha - ale co uz, ked som blba a citam konika, a aj vselico ine namiesto toho, aby som sla hajat...

bambi09
20. mar 2009

ahoj zitaje,aj ja by som isla,ale nasa mala ma iny nazor...sme asi raritou na svete...spat chodieva okolo 1:00 a vstava po 12:00,ked uz vy ostatne" normalne" mate navareny aj obed... 😀 😀 😀 ☹

bambi09
22. mar 2009

tak vidim,ze tato tema asi zapadne prachom,skoda,tak malo je mamiciek na Dlhych Dieloch? ☹ tak nic,mrknem inde,kde sa diskutuje... 😀 😅 😀 ahojte vsetky... 🙂

lasicka_
30. mar 2009

ahojteee mozem sa pridat k mamickam na DD? 🙂

horalka777
30. mar 2009

ahoj lasicka, jasne ze mozes, ale tu skoro nik nechodi 🙂 je to len taka bocna tema. Kadial kocikujes? Mozno okolo seba aj chodime a nevieme, ze sme z kona 🙂

bambi09
30. mar 2009

ahoj lasicka,vitaj,huraaaa,dalsia ziva dusaaaa prislaaaa 😀 😀 😀
horalka,ja sem chodim,ale je to tu take mrtve,tak chodim aj inde popisat,sem nikto nepise ☹ ☹ ☹
ale mozno sa to zmeni??? 🙂 🙂 🙂

horalka777
30. mar 2009

mozno ked sa otepli 🙂

lasicka_
30. mar 2009

horalka ja este nekocikujem, teda nie na DD...totiz isla som rodit do Cadce k rodicom, aby trochu pomohli 😉 takze na dlhacoch az po velkej noci 🙂 dufam,ze sa tu budeme viac stretavat a pisat si 😀

horalka777
30. mar 2009

baby, kludne aj cez IP, tie citame urcite vsetky 😉 bambi uz ste zdravi?
lasicka, to poznam, ani ja som tu nebola hned po porode. Ale o 3t uz ano, uff, tie svahy a moja nekondicka 😝 😅

letuskah
30. mar 2009

ahojte tak sa pridavam, tiez sme na DD. myslim ze je tu mala ucast lebo maminy uz po kocikovani hore kopcom nevladzu 😀 ja som si liniu po porode udrzala asi len vdaka tym kopcom 😀

lasicka_
30. mar 2009

no ja som zvedava ako to s tym kocikovanim bude prebiehat (aspon v zaciatkoch) totiz na dlhace sme sa prestahovali len v novembri a este som to tam nestihla poriadne okukat...keby zalezalo na mne, tak som v BA uz ovela skor, len mama nas nechce pustit 🙂

bambi09
30. mar 2009

horalka,certa stareho,stale odsavame,ale tak je to lepsie,len neviem,kde sa to v tom malom nosteku berie,stale jej zabudam do caju kvapnut Sinupret... 😝 😒 😝
som to ja matka... 😝 😝 😝
ale tak to pocasie ma uz stve...v sobotu pekne,musi fucat,vcera-nekomentujem a dnes zas chladno...to so uz jeeeee??? 😀 ☹ 😒

lasicka_
30. mar 2009

inak baby poradte mi dobreho pediatra, ked tam pridem musim hladat

letuskah
30. mar 2009

lasicka ved pocas kocikovania spoznas, ja som po porode chodila len okolo domu lebo som fakt nezvladala tie hory ale postupne som si vybudovala kondicku a aj som hromadu veci objavila. my chodime k pediatricke do dubravky ale to by som ti moc neradila lebo je to daleko, nie sme s nou az tak spokojni aby sme sa tam vzdy trepali takze tiez rozmyslame o inej...

sarianah
30. mar 2009

..jeeej zdraviiiiim Vas.. 🙂 🙂 ..ja sa tiez pridavam, som z DD...
..konecne zase niekto oprasil tuto temu..ja som sa tiez pokusala minule, ale neuspesne ☹ , tak dufam ze to tu uz zase ozije..
..my mame pediatra MUDr. Uhrinovu a max. spokojnost..

lasicka_
30. mar 2009

no na hory som zvyknuta, tu na Kysuciach nam nechybaju 🙂 ja som rozmyslala nad pediatrickou na ulici H.Meličkovej (MUDr. Prcúchová). Nepoznáte

lasicka_
30. mar 2009

sarianah a kde ma ambulanciu?

horalka777
30. mar 2009

my chodime k Prcuchovej, lebo nemame auto, tak sme volili tu najblizsiu. Zatial nebol problem. A nenutila ma prikrmovat, ked Blanka slabsie priberala, to som vitala 😔 Mala je taka lahsia vaha, rozhodne nie po mne 😝

lasicka_
30. mar 2009

horalka asi aj my zakotvime teda u Kvetky 😉