Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

cicushka
22. jan 2008

Tak zacinam novu temu, ktora tu este nie je. Ak su tu nejake maminky z DD, ktore by si chceli pokecat a pripadne sa dohodnut aj na nejakom spolocnom kocikovani, piste sem. Ja a Nella sa tesim na nove kamosky a kamaratov. 😉

chasencha
5. feb 2010

letuska gratulujem 🙂
macka tak vies sopel je len sopel,by som sa zblaznila keby som s nou doma...chodime vonku ale len tak max na hodku....ona sa sama vypyta ked chce ist dom... 🙂
ved pridite vy ku nam na cajicek,bordel sice je ale aspon je teplucko 😀

horalka777
5. feb 2010

jeeee, letuska, dalsie mimi na ceste 😵 Gratulujem 😵

My odvcera tiez soplime 😝

Bambi, just fooor juuuu:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=1006624&l...

chasencha
5. feb 2010

julka pridala som si na FB medzi priatelov... 🙂

bambi09
5. feb 2010

horalkaaaa,takú krásu vám zničili??? 😠 😠 😠
baby,ma nútite na ten FB,uf,uf 😀 😀
letuš,ja som asi slepá,som si včera nevšimlaaa,ale gratulujemeeee 😵 😵 😵 😵 krásne,nech je všetko,ako má 😉
ako to znášaš?? a čo malý??teší sa?? 🙂 😉
my klop,klop,klop nesoplíme,ale dnes tak fučí,že neriskujem ísť von-možno zajtra,akosi sa ochladzuje až veľmi 😒 😒
Katka,veď niečo dohodneme,aj u nás je večný bordel,všade hračky 🙄 🙄 🙄 ale ja už nevládzem,jedno spracem,druhé vyťahá,rozhádže-ach jo 🙄 🙄 🙄 😝

novinka
5. feb 2010

ahojte, jeeeej tu taka krasna novina!
Letuska mocinky moc gratulujem a zelam nech je to cele bez komplikacii a v pohode! juch juch!
Horalka, Chasencha pridala som si vas medzi priatelov na FB 😉 😀 Bambi poooď aj Ty! 😵
s tym obliekanim som na tom ako Letuska, niekedy nejdeme von len kvoli tomu hnusnemu obliekaniu.
Horalka jeee, to je dielo, Ty mas fakt zlate ruky 🙂 umelkyna telom aj dusou
Slavko ma uz 3 tyzdne hnacky, ale riadne. vysledky zo sterov boli okey takze vraj zuby. 😖 čakám, čakám, má ich 14. tolko zubov, kolko mesiacov 😎

chasencha
6. feb 2010

bry deeen 🙂
ema chrni,obed bude pizza z donaskovej aaaaaa doobeda sme boli aj na nakup,paradicka 🙂
jani pridala som si ta aj ked najprv som nevedela kto je co je 😉

no tie hnacky su hnus,pamatam my sme boli dokonca na pohotovosti s tym....veeela pit treba,ryzovy odvar,alebo aj mrkvovy,alebo cucoriedky mam dojem 🙂
my mame tiez 14 zubov 😎

inak v pondelok rano by sme mohli skocit do klbka co vy na to?

novinka
6. feb 2010

jee, Kati vy sa mate, pizza z donaskovej a nohy na stol vylozit 😀 vdaka za tip, tie cucoriedky som nevedela, mam domace zavarane (rodinka na Orave nas zasobuje) jasne, pondelok rano moze byt, ups, budem musiet zaniest najprv balik na postu, ale okey to stiham. hurrrá! Klbkooo!!!

horalka777
6. feb 2010

Hm, v pondelok rano ideme do mesta na jeden urad, ale mozno cestou spat sa stavim s malou v Klbku 😵

chasencha
6. feb 2010

takze sme predbezne dohodnute?a kedy otvaraju klbko?my tam pred pol 10 asi budeme uz 🙂

letuskah
6. feb 2010

caute
dakujeme 🙂 v pohode zatial, kde tu sa mi toci hlava ale to je u mna normalny stav 😝 Kubko sa asi tesi, lebo zatial netusi co to obnasa 😀 tak ale snad to bude v pohode... hlavne nech je vsetko v poriadku

keby sa mi nahodou podarilo dostat dieta do oblecenia tak prikvitneme aj my do klbka v pondelok, ja mam sice fobiu z prasacej chripky a vyhybam sa kolektivom ale na to ho urcite nalakam a uz musime niekam vypadnut... isli by sme hned rano lebo sa musime do 12 vratit spat

chasencha
6. feb 2010

super 🙂 no aj my musime byt doma medzi pol 12 a 12 🙂

chasencha
7. feb 2010

baby nezabudnite,zajtra rano v klbku 😎

novinka
7. feb 2010

oki! otvorene je od 9-tej do 12-tej.

letuskah
8. feb 2010

tak my sme sa dostali len po billu kedze sme mali vcera vecer cirkus tak som daka znicena 😝 ale aspon sme vonku boli

horalka777
8. feb 2010

no ja som zamrzla v centre mesta 😝

novinka
8. feb 2010

holky a zajtra? my sme dnes boli s Katkou. aj zajtra ideme, Katka sa chystá tiež a aj Zumka... 🙂

bambi09
8. feb 2010

kočky,užite si to,naša dnes začala kýchať,sedíme doma a uvidím,čo sa z toho vykľuje 😒 😒 😒

chasencha
9. feb 2010

no my dnes nestihame,nemam navarene este,len som zacala tak snad stvrtok alebo neviem kedy,ved sa dohodneme 🙂

letuskah
9. feb 2010

aj my soplime 😝 tiez som zvedava co z toho bude

horalka777
9. feb 2010

aj my soplime... tusim cele Dlhace soplia o 106 😅

zumka
10. feb 2010

tak nech sú Vaše detičky,čo naskôr fit 🙂,nám soplíky konečne prestali(trvali vyše týždňa)

letuskah
11. feb 2010

tak malemu to prechadza a teraz som chora ja 😠 a to sme boli raz po dlhom case vonku tak asi nam to skodi alebo co 😝

bambi09
11. feb 2010

tak my máme doma aj maróda-syn kašle a bolí ho hrdlo 🙄 🙄 🙄 nejako nám sem na kopec lezú všetky bacily z okolia 😅 😅 ani sa nedivím,pri tej hustote obyvateľstva na DD-horšie,ako v Petržke 🙄 🙄

chasencha
11. feb 2010

booože,uzdravte sa vsetci,to my jedini sme zdravi? 😔
teraz sme sa vratili z vonku,akoze fuj ale uz sme museli aby sa ema nejako vyvencila,doma uz neviem co by som jej vymyslela 🙄

horalka777
12. feb 2010

chasen a nechce sa vam ist v nedelu na karneval do Klbka? My rozmyslame, ze by sme isli, ved zatial jej staci dat nejaku plachtu, este tie masky tak neprezivaju... 😅

letuskah
12. feb 2010

caute
ja som chcela ist na karneval ale asi ho radsej vynechame, ani neviem ci budeme do vtedy fit ale chcem aspon v nedelu doobeda poslat muza s malym na babkove divadlo do kulturneho domu o 10,00

horalka777
12. feb 2010

ahoj letushka, ako sa mas? Je uz lepsie? Ja uz som bola vcera vonku s malou, lebo mi uz robila z bytu kulnicku na drivi..

letuskah
12. feb 2010

ja som myslela ze pojdeme aspon rozky dnes kupit, ale maly kasle a ja som nespala co sa mi dychat nedalo takze sme totalny lazaret ale aspon sa zabava prekladanim farbiciek z jedneho pohara do druheho a podobne 😝 zajtra uz budeme musiet vypadnut

chasencha
12. feb 2010

caute 🙂
v klbku je karneval???a odkedy dokedy?a vstupne je take ako zvycajne?neslubujem ale znie to lakavo,chcem ist v nedelu do ikei...

letuskah
12. feb 2010

od 16,00 a tusim 2 eura za rodinu, a treba doniest daco pod zub,. slane alebo sladke
ale maju to aj na stranke 😉