Maminka - Petržalka, Dvory

bororka
30. máj 2022

Ahojte maminy,

keďže sa mi podarilo dnes stretnúť s veľmi milou maminkou, ktorá pridávala rovnakú výzvu, idem si ju vytvoriť aj ja.
Hľadám maminku na kočíkovanie a možné vyplnenie času.
Ja mám 36, malá 7m. Mám pozitívny prístup k životu, rada trávim čas s ľuďmi, ktorí pozerajú podobnou optikou na svet. Neohováram, nesúdim, neriešim neriešiteľné. Snažím sa žiť v pokoji a bez stresov. Občas z mojich úst vypadne nadávka /kým ešte môžem /, ale ak by si mala staršie dieťa, viem sa ovládať. Chcem si túto dovolenku užiť a keby to tak mala aj moja dcéra, ktorá v kočíku vydrží max. 10min. asi by som túto správu ani nepísala.
Preto je obmedzená aj lokalizačne, zatiaľ 😃

3009
30. máj 2022

@bororka upresni si ešte ktoré dvory? V, IV...

bororka
autor
30. máj 2022

@3009 pravda, ďakujem. Ja som IV, ale niekde na polcestu sa viem dostať 😃

bellanie
8. jún 2022

@bororka ahoj, ja som z Dvorov IV🙂, moja malá ma 8m a ja mam 38r, rada s tebou vybehnem na prechadzku, kočíkovať aj pokecať. Kludne sa ozvi

maru33ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka010101
22. aug 2022

@bororka Ahoj, tiež hľadám parťáčku na kočíkovanie. Ideálne po Petržalskom korze a okolí.

bororka
autor
24. aug 2022

@mirka010101 Ahoj, rovno ti napíšem, že nám dvom sa ešte nepodarí vidieť 😅 Keď prejde malá na jeden spánok, môžeme sa stretnúť, ale momentálne zladiť sa je pre mňa nereálne 🙂

mirka010101
11. máj 2023

@bororka cauko, tak moj ma uz 11mes a vydrzi v kociku pekne :D ako si na tom ty? Pridáš sa niekedy kocikovat? :D