icon

Máte skúsenosti s gastroenterológom MUDr. Jozefom Bartekom?

23. jún 2026

Dobrý deň, máte skúsenosti s pánom doktorom Bartekom? Budem rada za každú skúsenosť.
Som objednaná na gastro vyšetrenie cca o 3 týždňe, moje problémy sa zhoršujú 😔 a tak chcem vedieť či je dobrý, alebo radšej sa objednať niekde inde.

avatar
motylik2559
23. jún 2026

@anonym_autor Ahoj, mam s nim velmi dobre skusenosti. Najprv,ze mam prist na sono (robi ho on priamo v jeho amb.) a nakoniec mi spravil aj hadicu, odobral vzorky tie co bolo treba + aj na intoleriacie. Bral krv aj na nejake auto-uz neviem co latky v tele + kopec ineho. Vysetril ma doslova nakompletku🙂 nic nezanedba. Jeho komunikacia je malinko svojska, ale da sa na to zvyknut. Ked pise zaznam sa netreba nic pytat, az ked dopise, potom odpovie na cokolvek a velmi dobre objasni🙂

autor
23. jún 2026
@motylik2559

@anonym_autor Ahoj, mam s nim velmi dobre skusenosti. Najprv,ze mam prist na sono (robi ho on priamo v jeho amb.) a nakoniec mi spravil aj hadicu, odobral vzorky tie co bolo treba + aj na intoleriacie. Bral krv aj na nejake auto-uz neviem co latky v tele + kopec ineho. Vysetril ma doslova nakompletku🙂 nic nezanedba. Jeho komunikacia je malinko svojska, ale da sa na to zvyknut. Ked pise zaznam sa netreba nic pytat, az ked dopise, potom odpovie na cokolvek a velmi dobre objasni🙂

@motylik2559 Ďakujem, mne sa problémy zhoršujú celkom rýchlo.😔
Tie vyšetrenia urobil hneď v ten deň? Ja som dosť v strese a vtedy nepoviem aj polku vecí čo sa deje, už je to celkom dlhý zoznam.🥲

avatar
motylik2559
23. jún 2026
@anonym_autor

@motylik2559 Ďakujem, mne sa problémy zhoršujú celkom rýchlo.😔
Tie vyšetrenia urobil hneď v ten deň? Ja som dosť v strese a vtedy nepoviem aj polku vecí čo sa deje, už je to celkom dlhý zoznam.🥲

@anonym_autor Ano v ten den🙂 Aspon to ma clovek za sebou😄 U neho budes v dobrych rukach neboj🙂

autor
23. jún 2026
@motylik2559

@anonym_autor Ano v ten den🙂 Aspon to ma clovek za sebou😄 U neho budes v dobrych rukach neboj🙂

@motylik2559 To je fajn, človek aspoň nemusí chodiť toľko krát. Ďakujem.😊