MUDr. Igor Slezák PhD.

19. dec 2023

Dobrý deň.Akú máte skúsenosť s týmto pánom doktorom ? Chcela by som ist k nemu na kontrolne sono do DS do kliniky Sagax . Ďakujem.A či berie kedže by som išla ako samoplatca.

autumm
19. dec 2023

Už postarší doktor. Naposledy mi prišlo ze už ma toho dosť a najradšej by bol v penzii.😀 ale ináč veľký odborník, všetko pekne povysvetloval.

autor
19. dec 2023

Ďakujem.Lebo moja doktorka mi nedavá šancu že by sa mohlo dačo ukázat na sone jedine čo povedala že bud sa mi samo spustí potrat alebo potom kyretáž.Ale nechcem len na ňu dať chcela by som vedieť aj iný nazor lebo vraj som v 8tt podla ms a podla sona v 5tt ale podla mna mi neprebehla ovulácia presne na 14 den cyklu kedze som aj tehotensky neskor pozotivny

luccija
19. dec 2023

Zavolaj si do Sagaxu on tam je iba v niektoré dni, ale vždy tam je niekto iný.Je kvalitný onkogynekolog a odborník veľmi skromný a múdry človek.

lubkovaandrejka
19. dec 2023

Suhlasim s nazorom od luccija. Fakt je to jeden mily, fundovany lekar.

bytc20
19. dec 2023

Velky odbornik a mily clovek. Vsetko ukaze, na otazky odpovie. Kludny a privetivy.

engel76
19. dec 2023

Sono robi aj v Petrzalke na Strecnianskej

adrianasp
15. mar 2024

@engel76 Ahoj, prosím ťa, nevieš v akých časoch ordinuje v ambulancii na Strečnianskej? Snažím sa tam totiž dovolať už dva dni, zatiaľ neúspešne, ďakujem 🙂