MUDr. Macúchová - skúsenosti

7. mar 2024

Ahojte. Hladam v ramci BA - idealne Ruzinov, Nove Mesto pediatricku pre dieta, narodit sa ma v maji. Spadame pod Mudr. Ivana Macúchová, mate niekto s touto doktorkou skusenosti? Dakujem.

aaalenkak
7. mar 2024

Chodila som k nej ja, aj moje 3 deti. Neviem si ju vynachvalit. Ochotna, radsej urobi viac vysetreni, ako nieco zanedbat. Komunikacia telefonicky aj mailom, ak nezdvihne, zavolaju naspat, ma dve sestricky, jedna robi v ambulancii, druha riesi telefony.

p_j
7. mar 2024

Ja ku nej chodím s 2 deťmi a podľa mňa je to výborná lekárka. Ak ku nej spadáte, určite by som nikoho iného nehľadala.

autor
7. mar 2024

@aaalenkak dakujem za recenziu, ak sa mozem opytat, uz k nej nechodite? Dakujem

autor
7. mar 2024

@p_j dakujem velmi pekne za recenziu, citala som prave prispevok na fb, vraj je tak plna, ze uz neprijma ani spadovych pacientov. Dufam; ze to nie je pravda :/

autor
7. mar 2024

A prosim neviete mi poradit? Prvy polrok dietata budem mat trvaly pobyt na ulici, ktora spada pod tuto doktorku. Ale neskor o ulicu dalej, a ta ulica pod nu nespada.. potom mi dieta vyradia a musim si najst ineho lekara?

p_j
7. mar 2024

Kamoške asi mesiac dozadu ešte zobrala dieťa, tak snáď vezme aj Vás.

aaalenkak
7. mar 2024

Tak ja uz som stara na pediatra, ale moje deti k nej chodia vsetky 3 a nemenila by som.

autor
7. mar 2024

@aaalenkak myslela som vase deti, nie vas 😀 ale uz som pochopila. Budem jej hned v pondelok volat a snad nas vezme 🙂

lubkovaandrejka
7. mar 2024

Suhlasim s odpovedami vyssie. K pani doktorke chodim s malou. Skvela lekarka, lepsiu si neviem predstavit a sesteicky ma tiez super, zlate, ochotne.

lubkovaandrejka
7. mar 2024

Im ta ambulancia slape ako hodinky 🙂