MUDr. Belušáková Gyncare Nitra

30. okt 2023

Ahojte, počula som, že v nitrianskom Gyncare bude zrejme MUDr. Hladovcovu/Ďuriovú postupne nahrádzať Mudr. Belušáková, mali ste s touto novou doktorkou už niekto konzultáciu alebo akúkoľvek skúsenosť? Ďakujem.

gejb
30. okt 2023

Chodila som k nej do BA..ak máš možnosť vyber si iného lekára.

autor
30. okt 2023

@gejb škoda, v čom sa ti nepáčila? Kde predtým robila v ktorom centre v BA?

gejb
30. okt 2023

Robila v Iscare (teraz reprofit). Môžeš mi napísať správu ak chceš..

autor
30. okt 2023

@gejb ďakujem, ozvem sa

jankaa26
30. okt 2023

@gejb dobry den, aj ja by som chcela blizsie info preco ju nie. Ďakujem

gejb
31. okt 2023

@jankaa26 je toho viac, no najviac ma mrzelo ze ako úplný nováčik v IVF som sa od nej nič neozvedela. Len berte lieky, prídete vtedy spravíme kontrolu, potom vám spravíme vklad. Vybavene. Na otázky nemala čas...
Ze existuje dlhý krátky protokol, a co je native a vela inych veci som sa dozvedela na MK

jankaa26
31. okt 2023

@gejb a vysiel vklad?

patriciavojto1
2. nov 2023

Áno
Veľmi milá pani doktorka, všetko vysvetlila pekne ako bolo treba

aglaonema
3. nov 2023

My sme u dr. Belusakovej. Máme zatiaľ za sebou úvodnú konzultáciu a hysofy. Nemôžem na ňu nič zlé zatiaľ povedať. Na úvodnej sa nás popytala veci, spravila vyšetrenie, vysvetlila mi nález, aj čo všetko vyšetrujú z krvi a prečo, pozrela aj staršie manželove spg a teda sme sa dohodli ako s nami skonzultuje ďalší postup. Pri hysofy tiež povedala čo a ako ďalej, keď som podotkla, že zvyknem mať ovu skôr, tak hneď upravila termíny, aby to vyhovovalo na môj cyklus a na záver ešte všetko zhrnula, nech mi je to jasné. Páči sa mi, že nás hneď aj netlačila do IVF, ale ponukla aj IUI ako možnosť.

autor
3. nov 2023

Ďakujem vám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre